piątek, 21 czerwca 2024

Na sygnale

Bizony w Łódzkiem, które uciekły z hodowli, nie będą odstrzelone. Służby ratują stado

Bizony w Łódzkiem wywołały spore zamieszanie. Dwa duże osobniki i jedno cielę ociekły z hodowli na Śląsku. Władze gminy wydały ostrzeżenie.

Zaginął Jarosław Moskwa z Łodzi

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 47-letniego mężczyzny z Babic w powiecie pabianickim. Jarosław Moskwa ostatni raz widziany był we wtorek 18 czerwca 2024 roku.

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Zatrzymali go 2 dni później

W niedzielę czerwca mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli policyjnej w centrum Łodzi. Pościg się nie udał, ale... policjanci zatrzymali go 2 dni później. 

Wybuch gazu przy Piłsudskiego w Łodzi. Jedna osoba ranna

Do wybuchu gazu przy Piłsudskiego w Łodzi doszło w piątek, 14 czerwca. Eksplozja nastąpiła w kamienicy, w mieszkaniu na trzecim piętrze. Jedna osoba została ranna.

Katastrofa budowlana w Łodzi. W centrum zawaliły się dach i dwa stropy

We wtorek 11 czerwca w Łodzi zawalił się budynek. Katastrofa budowlana miała miejsce w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Nawrot 38a.

Śmiertelny wypadek w Bobrownikach na DK70. 4 osoby nie żyją [ZDJĘCIA]

W poniedziałek 10 czerwca doszło do groźnego wypadku w powiecie skierniewickim na drodze krajowej nr 70 między Skierniewicami a Łowiczem. Wypadek w Bobrownikach miał miejsce tuż przed godziną 16. Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Tragedia w Opocznie. Mężczyzna utonął w zalewie

Mężczyzna poszedł się kąpać około południa w piątek 7 czerwca i nie wrócił. Mężczyzna utonął w zalewie

Wypadek w Łowiczu. Rowerzystka potrącona przez śmieciarkę

Do dramatycznych wydarzeń doszło w piątek 7 czerwca przed godziną 10. Wypadek w Łowiczu miał miejscy przy ulicy Łęczyckiej w Łowiczu. Rowerzystka została potrącona przez śmieciarkę.

Nielegalna migracja z Białorusi. Rozbito grupę ściągającą ludzi. Migranci mieli pracować w Łodzi

Nielegalna migracja z Białorusi to element wojny hybrydowej wymierzonej w Polskę. Grupy przestępcze wykorzystują sytuację do zarabiania. Ściągano migrantów do rzekomej pracy w Łodzi. Prokuratura Okręgowa w Łodzi postawiła zarzuty.

Zastrzeżenie numeru PESEL, by uniknąć wyłudzenia kredytu. Ponad 3 mln zmian w mObywatelu

Zastrzeżenie numeru PESEL pozwoli uniknąć wyłudzenia kredytu. Już ponad 3 miliony Polaków wprowadziło taką zmianę w swojej aplikacji i serwiesie mObywatel. Banki i instytucje...

Tragedia w Radomsku. Nie żyje 3-miesięczny chłopczyk. Prokuratura wyjaśnia sprawę

Okoliczności śmierci 3-miesięcznego chłopczyka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. Tragedia w Radomsku wstrząsnęła mieszkańcami regionu. Rodzice zgłosili, że chłopiec nagle przestał oddychać.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P