niedziela, 21 lipca 2024

II Liga

Tabela
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
1
1
0
0
2
0
2
3
2
1
1
0
0
5
0
5
3
3
1
1
0
0
2
0
2
3
4
1
1
0
0
1
0
1
3
5
1
0
0
1
0
5
-5
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
1
0
0
1
0
2
-2
0
11
1
0
0
1
0
2
-2
0
12
1
0
0
1
0
1
-1
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
-7
Drużyny, które zajmą miejsca 1 i 2 automatycznie awansują do I ligi. Drużyny z miejsc od 3 do 6, grają w barażach o jedno miejsce w Ekstraklasie. Drużyny z miejsc od 15 do 18 spadają automatycznie do 3. ligi, natomiast drużyny z miejsc 13 i 14 walczą w barażach o utrzymanie w 2. lidze.
Miejsce Raduni Stężyca, która wycofała się z rozgrywek II ligi ze względów finansowych jeszcze przed sezonem, zajęła Skra Częstochowa

Skra Częstochowa została ukarana odjęciem 7 punktów za zaległości finansowe.
Kolejki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
19 lipca 2024
- 18.00
GKS Jastrzębie
5 0
Hutnik Kraków
19 lipca 2024
- 19.30
Chojniczanka Chojnice
2 0
Rekord Bielsko-Biała
20 lipca 2024
- 12.00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2 0
Polonia Bytom
20 lipca 2024
- 13.00
Wisła Puławy
- -
Zagłębie Lubin II
20 lipca 2024
- 14.45
Wieczysta Kraków
0 1
Resovia Rzeszów
20 lipca 2024
- 17.00
ŁKS Łódź II
- -
SKRA Częstochowa
21 lipca 2024
- 17.00
Świt Skolwin
- -
KKS Kalisz
21 lipca 2024
- 18.00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Olimpia Elbląg
21 lipca 2024
- 19.35
Zagłębie Sosnowiec
- -
Olimpia Grudziądz
Kolejka 2
26 lipca 2024
- 17.00
ŁKS Łódź II
- -
Wisła Puławy
26 lipca 2024
- 17.30
KKS Kalisz
- -
SKRA Częstochowa
26 lipca 2024
- 19.05
Resovia Rzeszów
- -
Chojniczanka Chojnice
27 lipca 2024
- 15.00
Rekord Bielsko-Biała
- -
Zagłębie Sosnowiec
27 lipca 2024
- 16.00
Zagłębie Lubin II
- -
Wieczysta Kraków
27 lipca 2024
- 17.00
Hutnik Kraków
- -
Świt Skolwin
27 lipca 2024
- 17.00
Olimpia Elbląg
- -
GKS Jastrzębie
28 lipca 2024
- 12.00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
28 lipca 2024
- 19.35
Polonia Bytom
- -
Olimpia Grudziądz
Kolejka 3
3 sierpnia 2024
GKS Jastrzębie
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3 sierpnia 2024
Świt Skolwin
- -
Olimpia Elbląg
3 sierpnia 2024
SKRA Częstochowa
- -
Hutnik Kraków
3 sierpnia 2024
Chojniczanka Chojnice
- -
Zagłębie Lubin II
3 sierpnia 2024
Olimpia Grudziądz
- -
Rekord Bielsko-Biała
3 sierpnia 2024
- 12.00
Wieczysta Kraków
- -
ŁKS Łódź II
3 sierpnia 2024
- 15.00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Polonia Bytom
4 sierpnia 2024
- 17.00
Wisła Puławy
- -
KKS Kalisz
4 sierpnia 2024
- 19.35
Zagłębie Sosnowiec
- -
Resovia Rzeszów
Kolejka 4
10 sierpnia 2024
Resovia Rzeszów
- -
Olimpia Grudziądz
10 sierpnia 2024
Zagłębie Lubin II
- -
Zagłębie Sosnowiec
10 sierpnia 2024
Olimpia Elbląg
- -
SKRA Częstochowa
10 sierpnia 2024
- 12.00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
GKS Jastrzębie
10 sierpnia 2024
- 15.00
KKS Kalisz
- -
Wieczysta Kraków
10 sierpnia 2024
- 15.00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Świt Skolwin
11 sierpnia 2024
- 12.00
Hutnik Kraków
- -
Wisła Puławy
11 sierpnia 2024
- 17.00
Polonia Bytom
- -
Rekord Bielsko-Biała
11 sierpnia 2024
- 19.35
ŁKS Łódź II
- -
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 5
17 sierpnia 2024
GKS Jastrzębie
- -
Polonia Bytom
17 sierpnia 2024
Świt Skolwin
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17 sierpnia 2024
SKRA Częstochowa
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
17 sierpnia 2024
Wisła Puławy
- -
Olimpia Elbląg
17 sierpnia 2024
Wieczysta Kraków
- -
Hutnik Kraków
17 sierpnia 2024
Chojniczanka Chojnice
- -
KKS Kalisz
17 sierpnia 2024
Zagłębie Sosnowiec
- -
ŁKS Łódź II
17 sierpnia 2024
Olimpia Grudziądz
- -
Zagłębie Lubin II
17 sierpnia 2024
Rekord Bielsko-Biała
- -
Resovia Rzeszów
Kolejka 6
24 sierpnia 2024
Polonia Bytom
- -
Resovia Rzeszów
24 sierpnia 2024
Zagłębie Lubin II
- -
Rekord Bielsko-Biała
24 sierpnia 2024
ŁKS Łódź II
- -
Olimpia Grudziądz
24 sierpnia 2024
KKS Kalisz
- -
Zagłębie Sosnowiec
24 sierpnia 2024
Hutnik Kraków
- -
Chojniczanka Chojnice
24 sierpnia 2024
Olimpia Elbląg
- -
Wieczysta Kraków
24 sierpnia 2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Wisła Puławy
24 sierpnia 2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
SKRA Częstochowa
24 sierpnia 2024
GKS Jastrzębie
- -
Świt Skolwin
Kolejka 7
31 sierpnia 2024
Świt Skolwin
- -
Polonia Bytom
31 sierpnia 2024
SKRA Częstochowa
- -
GKS Jastrzębie
31 sierpnia 2024
Wisła Puławy
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
31 sierpnia 2024
Wieczysta Kraków
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31 sierpnia 2024
Chojniczanka Chojnice
- -
Olimpia Elbląg
31 sierpnia 2024
Zagłębie Sosnowiec
- -
Hutnik Kraków
31 sierpnia 2024
Olimpia Grudziądz
- -
KKS Kalisz
31 sierpnia 2024
Rekord Bielsko-Biała
- -
ŁKS Łódź II
31 sierpnia 2024
Resovia Rzeszów
- -
Zagłębie Lubin II
Kolejka 8
7 września 2024
Polonia Bytom
- -
Zagłębie Lubin II
7 września 2024
KKS Kalisz
- -
Rekord Bielsko-Biała
7 września 2024
Hutnik Kraków
- -
Olimpia Grudziądz
7 września 2024
Olimpia Elbląg
- -
Zagłębie Sosnowiec
7 września 2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Chojniczanka Chojnice
7 września 2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Wieczysta Kraków
7 września 2024
GKS Jastrzębie
- -
Wisła Puławy
7 września 2024
Świt Skolwin
- -
SKRA Częstochowa
7 września 2024
ŁKS Łódź II
- -
Resovia Rzeszów
Kolejka 9
14 września 2024
SKRA Częstochowa
- -
Polonia Bytom
14 września 2024
Wisła Puławy
- -
Świt Skolwin
14 września 2024
Wieczysta Kraków
- -
GKS Jastrzębie
14 września 2024
Chojniczanka Chojnice
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14 września 2024
Zagłębie Sosnowiec
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
14 września 2024
Olimpia Grudziądz
- -
Olimpia Elbląg
14 września 2024
Rekord Bielsko-Biała
- -
Hutnik Kraków
14 września 2024
Zagłębie Lubin II
- -
ŁKS Łódź II
14 września 2024
Resovia Rzeszów
- -
KKS Kalisz
Kolejka 10
21 września 2024
Polonia Bytom
- -
ŁKS Łódź II
21 września 2024
KKS Kalisz
- -
Zagłębie Lubin II
21 września 2024
Olimpia Elbląg
- -
Rekord Bielsko-Biała
21 września 2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Olimpia Grudziądz
21 września 2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Zagłębie Sosnowiec
21 września 2024
GKS Jastrzębie
- -
Chojniczanka Chojnice
21 września 2024
Świt Skolwin
- -
Wieczysta Kraków
21 września 2024
SKRA Częstochowa
- -
Wisła Puławy
21 września 2024
Hutnik Kraków
- -
Resovia Rzeszów
Kolejka 11
28 września 2024
Wisła Puławy
- -
Polonia Bytom
28 września 2024
Wieczysta Kraków
- -
SKRA Częstochowa
28 września 2024
Chojniczanka Chojnice
- -
Świt Skolwin
28 września 2024
Zagłębie Sosnowiec
- -
GKS Jastrzębie
28 września 2024
Olimpia Grudziądz
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
28 września 2024
Rekord Bielsko-Biała
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
28 września 2024
Zagłębie Lubin II
- -
Hutnik Kraków
28 września 2024
ŁKS Łódź II
- -
KKS Kalisz
28 września 2024
Resovia Rzeszów
- -
Olimpia Elbląg
Kolejka 12
5 października 2024
Polonia Bytom
- -
KKS Kalisz
5 października 2024
Hutnik Kraków
- -
ŁKS Łódź II
5 października 2024
Olimpia Elbląg
- -
Zagłębie Lubin II
5 października 2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Rekord Bielsko-Biała
5 października 2024
GKS Jastrzębie
- -
Olimpia Grudziądz
5 października 2024
Świt Skolwin
- -
Zagłębie Sosnowiec
5 października 2024
SKRA Częstochowa
- -
Chojniczanka Chojnice
5 października 2024
Wisła Puławy
- -
Wieczysta Kraków
5 października 2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Resovia Rzeszów
Kolejka 13
12 października 2024
Wieczysta Kraków
- -
Polonia Bytom
12 października 2024
Chojniczanka Chojnice
- -
Wisła Puławy
12 października 2024
Zagłębie Sosnowiec
- -
SKRA Częstochowa
12 października 2024
Olimpia Grudziądz
- -
Świt Skolwin
12 października 2024
Rekord Bielsko-Biała
- -
GKS Jastrzębie
12 października 2024
Zagłębie Lubin II
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
12 października 2024
ŁKS Łódź II
- -
Olimpia Elbląg
12 października 2024
KKS Kalisz
- -
Hutnik Kraków
12 października 2024
Resovia Rzeszów
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 14
19 października 2024
Polonia Bytom
- -
Hutnik Kraków
19 października 2024
Olimpia Elbląg
- -
KKS Kalisz
19 października 2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
ŁKS Łódź II
19 października 2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Zagłębie Lubin II
19 października 2024
GKS Jastrzębie
- -
Resovia Rzeszów
19 października 2024
Świt Skolwin
- -
Rekord Bielsko-Biała
19 października 2024
SKRA Częstochowa
- -
Olimpia Grudziądz
19 października 2024
Wisła Puławy
- -
Zagłębie Sosnowiec
19 października 2024
Wieczysta Kraków
- -
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 15
26 października 2024
Chojniczanka Chojnice
- -
Polonia Bytom
26 października 2024
Zagłębie Sosnowiec
- -
Wieczysta Kraków
26 października 2024
Olimpia Grudziądz
- -
Wisła Puławy
26 października 2024
Rekord Bielsko-Biała
- -
SKRA Częstochowa
26 października 2024
Zagłębie Lubin II
- -
GKS Jastrzębie
26 października 2024
ŁKS Łódź II
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26 października 2024
KKS Kalisz
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
26 października 2024
Hutnik Kraków
- -
Olimpia Elbląg
26 października 2024
Resovia Rzeszów
- -
Świt Skolwin
Kolejka 16
2 listopada 2024
Polonia Bytom
- -
Olimpia Elbląg
2 listopada 2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Hutnik Kraków
2 listopada 2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
KKS Kalisz
2 listopada 2024
GKS Jastrzębie
- -
ŁKS Łódź II
2 listopada 2024
Świt Skolwin
- -
Zagłębie Lubin II
2 listopada 2024
Wisła Puławy
- -
Rekord Bielsko-Biała
2 listopada 2024
Wieczysta Kraków
- -
Olimpia Grudziądz
2 listopada 2024
Chojniczanka Chojnice
- -
Zagłębie Sosnowiec
2 listopada 2024
SKRA Częstochowa
- -
Resovia Rzeszów
Kolejka 17
9 listopada 2024
Zagłębie Sosnowiec
- -
Polonia Bytom
9 listopada 2024
Olimpia Grudziądz
- -
Chojniczanka Chojnice
9 listopada 2024
Rekord Bielsko-Biała
- -
Wieczysta Kraków
9 listopada 2024
Zagłębie Lubin II
- -
SKRA Częstochowa
9 listopada 2024
ŁKS Łódź II
- -
Świt Skolwin
9 listopada 2024
KKS Kalisz
- -
GKS Jastrzębie
9 listopada 2024
Hutnik Kraków
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
9 listopada 2024
Olimpia Elbląg
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
9 listopada 2024
Resovia Rzeszów
- -
Wisła Puławy
Kolejka 18
16 listopada 2024
SKRA Częstochowa
- -
ŁKS Łódź II
16 listopada 2024
Polonia Bytom
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16 listopada 2024
Olimpia Elbląg
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
16 listopada 2024
Hutnik Kraków
- -
GKS Jastrzębie
16 listopada 2024
KKS Kalisz
- -
Świt Skolwin
16 listopada 2024
Zagłębie Lubin II
- -
Wisła Puławy
16 listopada 2024
Resovia Rzeszów
- -
Wieczysta Kraków
16 listopada 2024
Rekord Bielsko-Biała
- -
Chojniczanka Chojnice
16 listopada 2024
Olimpia Grudziądz
- -
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 19
23 listopada 2024
Olimpia Grudziądz
- -
Polonia Bytom
23 listopada 2024
Zagłębie Sosnowiec
- -
Rekord Bielsko-Biała
23 listopada 2024
Chojniczanka Chojnice
- -
Resovia Rzeszów
23 listopada 2024
Wieczysta Kraków
- -
Zagłębie Lubin II
23 listopada 2024
Wisła Puławy
- -
ŁKS Łódź II
23 listopada 2024
SKRA Częstochowa
- -
KKS Kalisz
23 listopada 2024
Świt Skolwin
- -
Hutnik Kraków
23 listopada 2024
GKS Jastrzębie
- -
Olimpia Elbląg
23 listopada 2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 20
1 marca 2025
Polonia Bytom
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 marca 2025
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
GKS Jastrzębie
1 marca 2025
Olimpia Elbląg
- -
Świt Skolwin
1 marca 2025
Hutnik Kraków
- -
SKRA Częstochowa
1 marca 2025
KKS Kalisz
- -
Wisła Puławy
1 marca 2025
ŁKS Łódź II
- -
Wieczysta Kraków
1 marca 2025
Zagłębie Lubin II
- -
Chojniczanka Chojnice
1 marca 2025
Resovia Rzeszów
- -
Zagłębie Sosnowiec
1 marca 2025
Rekord Bielsko-Biała
- -
Olimpia Grudziądz
Kolejka 21
8 marca 2025
Rekord Bielsko-Biała
- -
Polonia Bytom
8 marca 2025
Olimpia Grudziądz
- -
Resovia Rzeszów
8 marca 2025
Zagłębie Sosnowiec
- -
Zagłębie Lubin II
8 marca 2025
Chojniczanka Chojnice
- -
ŁKS Łódź II
8 marca 2025
Wieczysta Kraków
- -
KKS Kalisz
8 marca 2025
Wisła Puławy
- -
Hutnik Kraków
8 marca 2025
SKRA Częstochowa
- -
Olimpia Elbląg
8 marca 2025
Świt Skolwin
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
8 marca 2025
GKS Jastrzębie
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 22
15 marca 2025
Polonia Bytom
- -
GKS Jastrzębie
15 marca 2025
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Świt Skolwin
15 marca 2025
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
SKRA Częstochowa
15 marca 2025
Olimpia Elbląg
- -
Wisła Puławy
15 marca 2025
Hutnik Kraków
- -
Wieczysta Kraków
15 marca 2025
KKS Kalisz
- -
Chojniczanka Chojnice
15 marca 2025
ŁKS Łódź II
- -
Zagłębie Sosnowiec
15 marca 2025
Zagłębie Lubin II
- -
Olimpia Grudziądz
15 marca 2025
Resovia Rzeszów
- -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 23
22 marca 2025
Rekord Bielsko-Biała
- -
Zagłębie Lubin II
22 marca 2025
Olimpia Grudziądz
- -
ŁKS Łódź II
22 marca 2025
Zagłębie Sosnowiec
- -
KKS Kalisz
22 marca 2025
Chojniczanka Chojnice
- -
Hutnik Kraków
22 marca 2025
Wieczysta Kraków
- -
Olimpia Elbląg
22 marca 2025
Wisła Puławy
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 marca 2025
SKRA Częstochowa
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
22 marca 2025
Świt Skolwin
- -
GKS Jastrzębie
22 marca 2025
Resovia Rzeszów
- -
Polonia Bytom
Kolejka 24
29 marca 2025
Polonia Bytom
- -
Świt Skolwin
29 marca 2025
GKS Jastrzębie
- -
SKRA Częstochowa
29 marca 2025
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Wisła Puławy
29 marca 2025
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Wieczysta Kraków
29 marca 2025
Olimpia Elbląg
- -
Chojniczanka Chojnice
29 marca 2025
Hutnik Kraków
- -
Zagłębie Sosnowiec
29 marca 2025
KKS Kalisz
- -
Olimpia Grudziądz
29 marca 2025
ŁKS Łódź II
- -
Rekord Bielsko-Biała
29 marca 2025
Zagłębie Lubin II
- -
Resovia Rzeszów
Kolejka 25
5 kwietnia 2025
Zagłębie Lubin II
- -
Polonia Bytom
5 kwietnia 2025
Resovia Rzeszów
- -
ŁKS Łódź II
5 kwietnia 2025
Rekord Bielsko-Biała
- -
KKS Kalisz
5 kwietnia 2025
Olimpia Grudziądz
- -
Hutnik Kraków
5 kwietnia 2025
Zagłębie Sosnowiec
- -
Olimpia Elbląg
5 kwietnia 2025
Chojniczanka Chojnice
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5 kwietnia 2025
Wieczysta Kraków
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5 kwietnia 2025
Wisła Puławy
- -
GKS Jastrzębie
5 kwietnia 2025
SKRA Częstochowa
- -
Świt Skolwin
Kolejka 26
12 kwietnia 2025
Polonia Bytom
- -
SKRA Częstochowa
12 kwietnia 2025
Świt Skolwin
- -
Wisła Puławy
12 kwietnia 2025
GKS Jastrzębie
- -
Wieczysta Kraków
12 kwietnia 2025
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Chojniczanka Chojnice
12 kwietnia 2025
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Zagłębie Sosnowiec
12 kwietnia 2025
Olimpia Elbląg
- -
Olimpia Grudziądz
12 kwietnia 2025
Hutnik Kraków
- -
Rekord Bielsko-Biała
12 kwietnia 2025
KKS Kalisz
- -
Resovia Rzeszów
12 kwietnia 2025
ŁKS Łódź II
- -
Zagłębie Lubin II
Kolejka 27
19 kwietnia 2025
ŁKS Łódź II
- -
Polonia Bytom
19 kwietnia 2025
Zagłębie Lubin II
- -
KKS Kalisz
19 kwietnia 2025
Resovia Rzeszów
- -
Hutnik Kraków
19 kwietnia 2025
Rekord Bielsko-Biała
- -
Olimpia Elbląg
19 kwietnia 2025
Olimpia Grudziądz
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19 kwietnia 2025
Zagłębie Sosnowiec
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19 kwietnia 2025
Chojniczanka Chojnice
- -
GKS Jastrzębie
19 kwietnia 2025
Wieczysta Kraków
- -
Świt Skolwin
19 kwietnia 2025
Wisła Puławy
- -
SKRA Częstochowa
Kolejka 28
26 kwietnia 2025
Polonia Bytom
- -
Wisła Puławy
26 kwietnia 2025
SKRA Częstochowa
- -
Wieczysta Kraków
26 kwietnia 2025
Świt Skolwin
- -
Chojniczanka Chojnice
26 kwietnia 2025
GKS Jastrzębie
- -
Zagłębie Sosnowiec
26 kwietnia 2025
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Olimpia Grudziądz
26 kwietnia 2025
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -
Rekord Bielsko-Biała
26 kwietnia 2025
Hutnik Kraków
- -
Zagłębie Lubin II
26 kwietnia 2025
KKS Kalisz
- -
ŁKS Łódź II
26 kwietnia 2025
Olimpia Elbląg
- -
Resovia Rzeszów
Kolejka 29
3 maja 2025
KKS Kalisz
- -
Polonia Bytom
3 maja 2025
ŁKS Łódź II
- -
Hutnik Kraków
3 maja 2025
Zagłębie Lubin II
- -
Olimpia Elbląg
3 maja 2025
Rekord Bielsko-Biała
- -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 maja 2025
Olimpia Grudziądz
- -
GKS Jastrzębie
3 maja 2025
Zagłębie Sosnowiec
- -
Świt Skolwin
3 maja 2025
Chojniczanka Chojnice
- -
SKRA Częstochowa
3 maja 2025
Wieczysta Kraków
- -
Wisła Puławy
3 maja 2025
Resovia Rzeszów
- -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 30
10 maja 2025
Polonia Bytom
- -
Wieczysta Kraków
10 maja 2025
Wisła Puławy
- -
Chojniczanka Chojnice
10 maja 2025
SKRA Częstochowa
- -
Zagłębie Sosnowiec
10 maja 2025
Świt Skolwin
- -
Olimpia Grudziądz
10 maja 2025
GKS Jastrzębie
- -
Rekord Bielsko-Biała
10 maja 2025
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- -
Resovia Rzeszów
10 maja 2025
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- -