niedziela, 21 lipca 2024

I Liga

Tabela
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
1
1
0
0
2
1
1
3
2
1
1
0
0
1
0
1
3
3
1
1
0
0
3
0
3
3
4
1
1
0
0
2
0
2
3
5
1
1
0
0
1
0
1
3
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
1
0
0
1
0
2
-2
0
10
1
0
0
1
1
2
-1
0
11
1
0
0
1
0
1
-1
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
1
0
0
1
0
1
-1
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
1
0
0
1
0
3
-3
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
Drużyny, które zajmą miejsca 1 i 2 automatycznie awansują do Ekstraklasy. Drużyny z miejsc od 3 do 6, grają w barażach o jedno miejsce w Ekstraklasie. Drużyny z miejsc od 16 do 18 spadają do 2. ligi.
Kolejki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
19 lipca 2024
- 18.00
Polonia Warszawa
0 1
Znicz Pruszków
19 lipca 2024
- 20.30
Odra Opole
0 2
Ruch Chorzów
20 lipca 2024
- 02.00
ŁKS Łódź
- -
Wisła Kraków
20 lipca 2024
- 14.30
Nieciecza
3 0
Warta Poznań
20 lipca 2024
- 17.00
Pogoń Siedlce
1 2
Chrobry Głogów
20 lipca 2024
- 19.35
Stal Stalowa Wola
0 1
Górnik Łęczna
21 lipca 2024
- 12.00
Wisła Płock
- -
Kotwica Kołobrzeg
21 lipca 2024
- 14.30
Tychy 71
- -
Miedz Legnica
22 lipca 2024
- 19.00
Stal Rzeszów
- -
Arka Gdynia
Kolejka 2
26 lipca 2024
- 18.00
Miedz Legnica
- -
Stal Stalowa Wola
26 lipca 2024
- 20.00
Kotwica Kołobrzeg
- -
Tychy 71
27 lipca 2024
- 14.30
Chrobry Głogów
- -
Nieciecza
27 lipca 2024
- 17.00
Górnik Łęczna
- -
Stal Rzeszów
27 lipca 2024
- 19.35
Warta Poznań
- -
Wisła Płock
28 lipca 2024
- 12.00
Odra Opole
- -
Pogoń Siedlce
28 lipca 2024
- 14.30
Wisła Kraków
- -
Polonia Warszawa
28 lipca 2024
- 17.00
Ruch Chorzów
- -
Znicz Pruszków
29 lipca 2024
- 20.30
Arka Gdynia
- -
ŁKS Łódź
Kolejka 3
2 sierpnia 2024
- 20.00
Ruch Chorzów
- -
Pogoń Siedlce
3 sierpnia 2024
Tychy 71
- -
Warta Poznań
3 sierpnia 2024
- 14.30
Stal Stalowa Wola
- -
Kotwica Kołobrzeg
3 sierpnia 2024
- 17.00
Wisła Płock
- -
Chrobry Głogów
3 sierpnia 2024
- 19.35
Polonia Warszawa
- -
Arka Gdynia
4 sierpnia 2024
- 12.00
Stal Rzeszów
- -
Miedz Legnica
4 sierpnia 2024
- 14.30
Znicz Pruszków
- -
Wisła Kraków
4 sierpnia 2024
- 17.00
Nieciecza
- -
Odra Opole
5 sierpnia 2024
- 20.30
ŁKS Łódź
- -
Górnik Łęczna
Kolejka 4
10 sierpnia 2024
Arka Gdynia
- -
Znicz Pruszków
10 sierpnia 2024
Chrobry Głogów
- -
Tychy 71
10 sierpnia 2024
- 14.30
Górnik Łęczna
- -
Polonia Warszawa
10 sierpnia 2024
- 17.00
Warta Poznań
- -
Stal Stalowa Wola
10 sierpnia 2024
- 19.35
Miedz Legnica
- -
ŁKS Łódź
11 sierpnia 2024
- 12.00
Pogoń Siedlce
- -
Nieciecza
11 sierpnia 2024
- 14.30
Odra Opole
- -
Wisła Płock
11 sierpnia 2024
- 17.00
Kotwica Kołobrzeg
- -
Stal Rzeszów
12 sierpnia 2024
- 19.30
Wisła Kraków
- -
Ruch Chorzów
Kolejka 5
17 sierpnia 2024
Nieciecza
- -
Ruch Chorzów
17 sierpnia 2024
Wisła Płock
- -
Pogoń Siedlce
17 sierpnia 2024
Tychy 71
- -
Odra Opole
17 sierpnia 2024
Stal Stalowa Wola
- -
Chrobry Głogów
17 sierpnia 2024
Stal Rzeszów
- -
Warta Poznań
17 sierpnia 2024
ŁKS Łódź
- -
Kotwica Kołobrzeg
17 sierpnia 2024
Polonia Warszawa
- -
Miedz Legnica
17 sierpnia 2024
Znicz Pruszków
- -
Górnik Łęczna
17 sierpnia 2024
Wisła Kraków
- -
Arka Gdynia
Kolejka 6
21 sierpnia 2024
Arka Gdynia
- -
Ruch Chorzów
21 sierpnia 2024
Górnik Łęczna
- -
Wisła Kraków
21 sierpnia 2024
Miedz Legnica
- -
Znicz Pruszków
21 sierpnia 2024
Kotwica Kołobrzeg
- -
Polonia Warszawa
21 sierpnia 2024
Warta Poznań
- -
ŁKS Łódź
21 sierpnia 2024
Chrobry Głogów
- -
Stal Rzeszów
21 sierpnia 2024
Odra Opole
- -
Stal Stalowa Wola
21 sierpnia 2024
Pogoń Siedlce
- -
Tychy 71
21 sierpnia 2024
Nieciecza
- -
Wisła Płock
Kolejka 7
24 sierpnia 2024
Wisła Płock
- -
Ruch Chorzów
24 sierpnia 2024
Tychy 71
- -
Nieciecza
24 sierpnia 2024
Stal Stalowa Wola
- -
Pogoń Siedlce
24 sierpnia 2024
Stal Rzeszów
- -
Odra Opole
24 sierpnia 2024
ŁKS Łódź
- -
Chrobry Głogów
24 sierpnia 2024
Polonia Warszawa
- -
Warta Poznań
24 sierpnia 2024
Znicz Pruszków
- -
Kotwica Kołobrzeg
24 sierpnia 2024
Wisła Kraków
- -
Miedz Legnica
24 sierpnia 2024
Arka Gdynia
- -
Górnik Łęczna
Kolejka 8
31 sierpnia 2024
Ruch Chorzów
- -
Górnik Łęczna
31 sierpnia 2024
Miedz Legnica
- -
Arka Gdynia
31 sierpnia 2024
Kotwica Kołobrzeg
- -
Wisła Kraków
31 sierpnia 2024
Warta Poznań
- -
Znicz Pruszków
31 sierpnia 2024
Chrobry Głogów
- -
Polonia Warszawa
31 sierpnia 2024
Odra Opole
- -
ŁKS Łódź
31 sierpnia 2024
Pogoń Siedlce
- -
Stal Rzeszów
31 sierpnia 2024
Nieciecza
- -
Stal Stalowa Wola
31 sierpnia 2024
Wisła Płock
- -
Tychy 71
Kolejka 9
14 września 2024
Tychy 71
- -
Ruch Chorzów
14 września 2024
Stal Stalowa Wola
- -
Wisła Płock
14 września 2024
Stal Rzeszów
- -
Nieciecza
14 września 2024
ŁKS Łódź
- -
Pogoń Siedlce
14 września 2024
Polonia Warszawa
- -
Odra Opole
14 września 2024
Znicz Pruszków
- -
Chrobry Głogów
14 września 2024
Wisła Kraków
- -
Warta Poznań
14 września 2024
Arka Gdynia
- -
Kotwica Kołobrzeg
14 września 2024
Górnik Łęczna
- -
Miedz Legnica
Kolejka 10
21 września 2024
Ruch Chorzów
- -
Miedz Legnica
21 września 2024
Kotwica Kołobrzeg
- -
Górnik Łęczna
21 września 2024
Warta Poznań
- -
Arka Gdynia
21 września 2024
Chrobry Głogów
- -
Wisła Kraków
21 września 2024
Odra Opole
- -
Znicz Pruszków
21 września 2024
Pogoń Siedlce
- -
Polonia Warszawa
21 września 2024
Nieciecza
- -
ŁKS Łódź
21 września 2024
Wisła Płock
- -
Stal Rzeszów
21 września 2024
Tychy 71
- -
Stal Stalowa Wola
Kolejka 11
28 września 2024
Stal Stalowa Wola
- -
Ruch Chorzów
28 września 2024
Stal Rzeszów
- -
Tychy 71
28 września 2024
ŁKS Łódź
- -
Wisła Płock
28 września 2024
Polonia Warszawa
- -
Nieciecza
28 września 2024
Znicz Pruszków
- -
Pogoń Siedlce
28 września 2024
Wisła Kraków
- -
Odra Opole
28 września 2024
Arka Gdynia
- -
Chrobry Głogów
28 września 2024
Górnik Łęczna
- -
Warta Poznań
28 września 2024
Miedz Legnica
- -
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 12
5 października 2024
Ruch Chorzów
- -
Kotwica Kołobrzeg
5 października 2024
Warta Poznań
- -
Miedz Legnica
5 października 2024
Chrobry Głogów
- -
Górnik Łęczna
5 października 2024
Odra Opole
- -
Arka Gdynia
5 października 2024
Pogoń Siedlce
- -
Wisła Kraków
5 października 2024
Nieciecza
- -
Znicz Pruszków
5 października 2024
Wisła Płock
- -
Polonia Warszawa
5 października 2024
Tychy 71
- -
ŁKS Łódź
5 października 2024
Stal Stalowa Wola
- -
Stal Rzeszów
Kolejka 13
19 października 2024
Stal Rzeszów
- -
Ruch Chorzów
19 października 2024
ŁKS Łódź
- -
Stal Stalowa Wola
19 października 2024
Polonia Warszawa
- -
Tychy 71
19 października 2024
Znicz Pruszków
- -
Wisła Płock
19 października 2024
Wisła Kraków
- -
Nieciecza
19 października 2024
Arka Gdynia
- -
Pogoń Siedlce
19 października 2024
Górnik Łęczna
- -
Odra Opole
19 października 2024
Miedz Legnica
- -
Chrobry Głogów
19 października 2024
Kotwica Kołobrzeg
- -
Warta Poznań
Kolejka 14
26 października 2024
Ruch Chorzów
- -
Warta Poznań
26 października 2024
Chrobry Głogów
- -
Kotwica Kołobrzeg
26 października 2024
Odra Opole
- -
Miedz Legnica
26 października 2024
Pogoń Siedlce
- -
Górnik Łęczna
26 października 2024
Nieciecza
- -
Arka Gdynia
26 października 2024
Wisła Płock
- -
Wisła Kraków
26 października 2024
Tychy 71
- -
Znicz Pruszków
26 października 2024
Stal Stalowa Wola
- -
Polonia Warszawa
26 października 2024
Stal Rzeszów
- -
ŁKS Łódź
Kolejka 15
2 listopada 2024
ŁKS Łódź
- -
Ruch Chorzów
2 listopada 2024
Polonia Warszawa
- -
Stal Rzeszów
2 listopada 2024
Znicz Pruszków
- -
Stal Stalowa Wola
2 listopada 2024
Wisła Kraków
- -
Tychy 71
2 listopada 2024
Arka Gdynia
- -
Wisła Płock
2 listopada 2024
Górnik Łęczna
- -
Nieciecza
2 listopada 2024
Miedz Legnica
- -
Pogoń Siedlce
2 listopada 2024
Kotwica Kołobrzeg
- -
Odra Opole
2 listopada 2024
Warta Poznań
- -
Chrobry Głogów
Kolejka 16
9 listopada 2024
Ruch Chorzów
- -
Chrobry Głogów
9 listopada 2024
Odra Opole
- -
Warta Poznań
9 listopada 2024
Pogoń Siedlce
- -
Kotwica Kołobrzeg
9 listopada 2024
Nieciecza
- -
Miedz Legnica
9 listopada 2024
Wisła Płock
- -
Górnik Łęczna
9 listopada 2024
Tychy 71
- -
Arka Gdynia
9 listopada 2024
Stal Stalowa Wola
- -
Wisła Kraków
9 listopada 2024
Stal Rzeszów
- -
Znicz Pruszków
9 listopada 2024
ŁKS Łódź
- -
Polonia Warszawa
Kolejka 17
23 listopada 2024
Polonia Warszawa
- -
Ruch Chorzów
23 listopada 2024
Znicz Pruszków
- -
ŁKS Łódź
23 listopada 2024
Wisła Kraków
- -
Stal Rzeszów
23 listopada 2024
Arka Gdynia
- -
Stal Stalowa Wola
23 listopada 2024
Górnik Łęczna
- -
Tychy 71
23 listopada 2024
Miedz Legnica
- -
Wisła Płock
23 listopada 2024
Kotwica Kołobrzeg
- -
Nieciecza
23 listopada 2024
Warta Poznań
- -
Pogoń Siedlce
23 listopada 2024
Chrobry Głogów
- -
Odra Opole
Kolejka 18
30 listopada 2024
Ruch Chorzów
- -
Odra Opole
30 listopada 2024
Chrobry Głogów
- -
Pogoń Siedlce
30 listopada 2024
Warta Poznań
- -
Nieciecza
30 listopada 2024
Kotwica Kołobrzeg
- -
Wisła Płock
30 listopada 2024
Miedz Legnica
- -
Tychy 71
30 listopada 2024
Górnik Łęczna
- -
Stal Stalowa Wola
30 listopada 2024
Arka Gdynia
- -
Stal Rzeszów
30 listopada 2024
Wisła Kraków
- -
ŁKS Łódź
30 listopada 2024
Znicz Pruszków
- -
Polonia Warszawa
Kolejka 19
7 grudnia 2024
Znicz Pruszków
- -
Ruch Chorzów
7 grudnia 2024
Polonia Warszawa
- -
Wisła Kraków
7 grudnia 2024
ŁKS Łódź
- -
Arka Gdynia
7 grudnia 2024
Stal Rzeszów
- -
Górnik Łęczna
7 grudnia 2024
Stal Stalowa Wola
- -
Miedz Legnica
7 grudnia 2024
Tychy 71
- -
Kotwica Kołobrzeg
7 grudnia 2024
Wisła Płock
- -
Warta Poznań
7 grudnia 2024
Nieciecza
- -
Chrobry Głogów
7 grudnia 2024
Pogoń Siedlce
- -
Odra Opole
Kolejka 20
15 lutego 2025
Pogoń Siedlce
- -
Ruch Chorzów
15 lutego 2025
Odra Opole
- -
Nieciecza
15 lutego 2025
Chrobry Głogów
- -
Wisła Płock
15 lutego 2025
Warta Poznań
- -
Tychy 71
15 lutego 2025
Kotwica Kołobrzeg
- -
Stal Stalowa Wola
15 lutego 2025
Miedz Legnica
- -
Stal Rzeszów
15 lutego 2025
Górnik Łęczna
- -
ŁKS Łódź
15 lutego 2025
Arka Gdynia
- -
Polonia Warszawa
15 lutego 2025
Wisła Kraków
- -
Znicz Pruszków
Kolejka 21
22 lutego 2025
Ruch Chorzów
- -
Wisła Kraków
22 lutego 2025
Znicz Pruszków
- -
Arka Gdynia
22 lutego 2025
Polonia Warszawa
- -
Górnik Łęczna
22 lutego 2025
ŁKS Łódź
- -
Miedz Legnica
22 lutego 2025
Stal Rzeszów
- -
Kotwica Kołobrzeg
22 lutego 2025
Stal Stalowa Wola
- -
Warta Poznań
22 lutego 2025
Tychy 71
- -
Chrobry Głogów
22 lutego 2025
Wisła Płock
- -
Odra Opole
22 lutego 2025
Nieciecza
- -
Pogoń Siedlce
Kolejka 22
1 marca 2025
Ruch Chorzów
- -
Nieciecza
1 marca 2025
Pogoń Siedlce
- -
Wisła Płock
1 marca 2025
Odra Opole
- -
Tychy 71
1 marca 2025
Chrobry Głogów
- -
Stal Stalowa Wola
1 marca 2025
Warta Poznań
- -
Stal Rzeszów
1 marca 2025
Kotwica Kołobrzeg
- -
ŁKS Łódź
1 marca 2025
Miedz Legnica
- -
Polonia Warszawa
1 marca 2025
Górnik Łęczna
- -
Znicz Pruszków
1 marca 2025
Arka Gdynia
- -
Wisła Kraków
Kolejka 23
8 marca 2025
Ruch Chorzów
- -
Arka Gdynia
8 marca 2025
Wisła Kraków
- -
Górnik Łęczna
8 marca 2025
Znicz Pruszków
- -
Miedz Legnica
8 marca 2025
Polonia Warszawa
- -
Kotwica Kołobrzeg
8 marca 2025
ŁKS Łódź
- -
Warta Poznań
8 marca 2025
Stal Rzeszów
- -
Chrobry Głogów
8 marca 2025
Stal Stalowa Wola
- -
Odra Opole
8 marca 2025
Tychy 71
- -
Pogoń Siedlce
8 marca 2025
Wisła Płock
- -
Nieciecza
Kolejka 24
15 marca 2025
Ruch Chorzów
- -
Wisła Płock
15 marca 2025
Nieciecza
- -
Tychy 71
15 marca 2025
Pogoń Siedlce
- -
Stal Stalowa Wola
15 marca 2025
Odra Opole
- -
Stal Rzeszów
15 marca 2025
Chrobry Głogów
- -
ŁKS Łódź
15 marca 2025
Warta Poznań
- -
Polonia Warszawa
15 marca 2025
Kotwica Kołobrzeg
- -
Znicz Pruszków
15 marca 2025
Miedz Legnica
- -
Wisła Kraków
15 marca 2025
Górnik Łęczna
- -
Arka Gdynia
Kolejka 25
29 marca 2025
Górnik Łęczna
- -
Ruch Chorzów
29 marca 2025
Arka Gdynia
- -
Miedz Legnica
29 marca 2025
Wisła Kraków
- -
Kotwica Kołobrzeg
29 marca 2025
Znicz Pruszków
- -
Warta Poznań
29 marca 2025
Polonia Warszawa
- -
Chrobry Głogów
29 marca 2025
ŁKS Łódź
- -
Odra Opole
29 marca 2025
Stal Rzeszów
- -
Pogoń Siedlce
29 marca 2025
Stal Stalowa Wola
- -
Nieciecza
29 marca 2025
Tychy 71
- -
Wisła Płock
Kolejka 26
5 kwietnia 2025
Ruch Chorzów
- -
Tychy 71
5 kwietnia 2025
Wisła Płock
- -
Stal Stalowa Wola
5 kwietnia 2025
Nieciecza
- -
Stal Rzeszów
5 kwietnia 2025
Pogoń Siedlce
- -
ŁKS Łódź
5 kwietnia 2025
Odra Opole
- -
Polonia Warszawa
5 kwietnia 2025
Chrobry Głogów
- -
Znicz Pruszków
5 kwietnia 2025
Warta Poznań
- -
Wisła Kraków
5 kwietnia 2025
Kotwica Kołobrzeg
- -
Arka Gdynia
5 kwietnia 2025
Miedz Legnica
- -
Górnik Łęczna
Kolejka 27
9 kwietnia 2025
Miedz Legnica
- -
Ruch Chorzów
9 kwietnia 2025
Górnik Łęczna
- -
Kotwica Kołobrzeg
9 kwietnia 2025
Arka Gdynia
- -
Warta Poznań
9 kwietnia 2025
Wisła Kraków
- -
Chrobry Głogów
9 kwietnia 2025
Znicz Pruszków
- -
Odra Opole
9 kwietnia 2025
Polonia Warszawa
- -
Pogoń Siedlce
9 kwietnia 2025
ŁKS Łódź
- -
Nieciecza
9 kwietnia 2025
Stal Rzeszów
- -
Wisła Płock
9 kwietnia 2025
Stal Stalowa Wola
- -
Tychy 71
Kolejka 28
12 kwietnia 2025
Ruch Chorzów
- -
Stal Stalowa Wola
12 kwietnia 2025
Tychy 71
- -
Stal Rzeszów
12 kwietnia 2025
Wisła Płock
- -
ŁKS Łódź
12 kwietnia 2025
Nieciecza
- -
Polonia Warszawa
12 kwietnia 2025
Pogoń Siedlce
- -
Znicz Pruszków
12 kwietnia 2025
Odra Opole
- -
Wisła Kraków
12 kwietnia 2025
Chrobry Głogów
- -
Arka Gdynia
12 kwietnia 2025
Warta Poznań
- -
Górnik Łęczna
12 kwietnia 2025
Kotwica Kołobrzeg
- -
Miedz Legnica
Kolejka 29
19 kwietnia 2025
Kotwica Kołobrzeg
- -
Ruch Chorzów
19 kwietnia 2025
Miedz Legnica
- -
Warta Poznań
19 kwietnia 2025
Górnik Łęczna
- -
Chrobry Głogów
19 kwietnia 2025
Arka Gdynia
- -
Odra Opole
19 kwietnia 2025
Wisła Kraków
- -
Pogoń Siedlce
19 kwietnia 2025
Znicz Pruszków
- -
Nieciecza
19 kwietnia 2025
Polonia Warszawa
- -
Wisła Płock
19 kwietnia 2025
ŁKS Łódź
- -
Tychy 71
19 kwietnia 2025
Stal Rzeszów
- -
Stal Stalowa Wola
Kolejka 30
26 kwietnia 2025
Ruch Chorzów
- -
Stal Rzeszów
26 kwietnia 2025
Stal Stalowa Wola
- -
ŁKS Łódź
26 kwietnia 2025
Tychy 71
- -
Polonia Warszawa
26 kwietnia 2025
Wisła Płock
- -
Znicz Pruszków
26 kwietnia 2025
Nieciecza
- -
Wisła Kraków
26 kwietnia 2025
Pogoń Siedlce
- -
Arka Gdynia
26 kwietnia 2025
Odra Opole
- -
Górnik Łęczna