piątek, 14 czerwca 2024

Komunikacja

Utrudnienia na A1 w stronę Katowic. Ruch odbywa się tylko jednym pasem

Do czwartku potrwają utrudnienia na A1 koło Łodzi. W rejonie MOP Skoszewy Zachód (między Strykowem i Łodzią) na jezdni w stronę Katowic drogowcy wymieniają popękaną betonową płytę nawierzchni. Zamknięty jest prawy pas jezdni.

Korekta rozkładu jazdy ŁKA z powodu remontów. Nowe połączenia i pominięte stacje

W niedzielę, 9 czerwca, zacznie obowiązywać korekta rozkładu jazdy ŁKA. Zmiany będą obowiązywać do 31 sierpnia.

Cmentarna i Legionów w Łodzi gotowe do otwarcia. Kiedy przejadą kierowcy?

Kończy się jeden z koszmarów łódzkich kierowców. Ulice Legionów i Cmentarna są gotowe do oddania - zapowiedzieli w czwartek (6 czerwca) łódzcy urzędnicy. Wykonawca przygotowuje się do pełnego otwarcia obu ulic dla ruchu.

Bilety MPK Łódź z wydłużonym czasem ważności do końca 2024 roku

Rada Miejska w Łodzi zdecydowała w środę 5 czerwca, że bilety MPK Łódź będą w dalszym ciągu ważne dłużej niż zakłada ich nominalna wartość. Z biletem 20-minutowym można podróżować tramwajami i autobusami przez 40 minut, a z 40-minutowym - przez godzinę.

Ulica Wojska Polskiego w Łodzi przejezdna. 1 czerwca wracają samochody i MPK

Łódzcy urzędnicy zapowiadają, że od 1 czerwca ulica Wojska Polskiego w Łodzi będzie przejezdna. To oznacza finał przedłużającej się i kosztownej przebudowy.

Nowe autobusy MPK Łódź. Umowa na 63 hybrydowe pojazdy

Nowe autobusy MPK Łódź wyjadą na ulice na początku przyszłego roku. Prezydent Łodzi i prezes MPK podpisali umowę z firmą Solaris Bus & Coach na dostawę 63 pojazdów hybrydowych.

Budowa S12 do granicy Łódzkiego. Podpisano umowę. Trasa połączy wschód z centrum kraju

Budowa S12 podzielona jest na kilka etapów. Część trasy - na Lubelszczyźnie - już istnieje, reszta jest w planach. Podpisano umowę na budowę S12 do granicy Łódzkiego.

Połączenie kolejowe Konina z Łodzią. Nowy marszałek Wielkopolski mówi o planach

Marszałek województwa wielkopolskiego mówi o planach rozwoju swojego regionu. A w nich między innymi połączenie kolejowe Konina z Łodzią.

Parking w Tomaszowie Mazowieckim przy dworcu PKP. Minister zapowiada budowę ponad 100 parkingów

Budowę ponad 100 parkingów zapowiedział dziś w Tomaszowie Mazowieckim Dariusz Klimczak, minister infrastruktury. Parking w Tomaszowie Mazowieckim przy dworcu ma mieć 88 miejsc.

Tunel pod Łodzią połączy całą Polskę. Pociągi pojadą za dwa lata

Minister infrastruktury, Dariusz Klimczak, mówił dziś (15 maja) w Łodzi o postępach inwestycji, która będzie kolejowym przełomem w kraju. Tunel pod Łodzią ma zagwarantowane finansowanie, a pociągi pojadą nim za dwa lata.

Wypadek na A1 pod Łodzią. Zderzyły się dwie ciężarówki i samochód osobowy

Wypadek na A1 pod Łodzią spowodował duże utrudnienia na trasie w kierunku Gdańska. Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych i osobowego ruch odbywa się jednym pasem.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

How artist can nulla vitae turpis vel e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Surowce do produkcji suplementów diety.