piątek, 14 czerwca 2024

Zaginieni

Zaginął Jakub Kamer. Mieszkaniec Głowna ostatni raz widziany był w Zgierzu

Zaginiony Jakub Kamer jest mieszkańcem Głowna, ale ostatni raz widziany był w Zgierzu. Mężczyzna od kilku dni nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Zaginiona kobieta odnaleziona przez policyjny śmigłowiec. Policjanci w powietrzu z kamerą termowizyjną

Zaginiona kobieta, poszukiwana przez rodzinę i policyjny śmigłowiec, odnaleziona. 87-latka wyszła z domu wieczorem i nie wróciła. Ma problemy z pamięcią, więc była obawa,...

Zaginął chłopczyk. Policja przeszukuje las pod Aleksandrowem. W akcji śmigłowiec

W lesie niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego zaginął 3,5-latek. Policja we wtorek (20 października) przed godziną 17, we wtorek 20 października, rozpoczęła przeczesywanie okolicznych lasów. W...

Zaginiona Paulina Krawczyk. Wsiadła do pociągu, ale nie dojechała. Co się stało z Pauliną?

Paulina Krawczyk, 25-letnia absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, jest poszukiwana przez policję w całym województwie łódzkim. W Tomaszowie Mazowieckim wsiadła do pociągu i to...

Zaginęła Natalia Kwiatkowska z Tomaszowa Mazowieckiego

Natalia Kwiatkowska zaginęła w czwartek, 2 kwietnia. 23-latka poszukiwana jest przez policjantów z Tomaszowa Mazowieckiego.

Łódzka policja znów poszukuje Roksany. Zaginęła 17-latka

Roksana Kaleta ponownie poszukiwana. 17-latka z Łodzi ostatni raz była widziana 22 listopada. Każdy, kto ma informacje, proszony jest o kontakt z policją.

Kuba, gdzie jesteś? Policja i rodzina od dwóch tygodni szukają 16-latka z Łodzi

Zaginiony Jakub Bartuzi to 16-latek z Łodzi. Z Kubą nie ma kontaktu od 16 października. Policja i rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu nastolatka.

Zaginiona Wiktoria Ordak. Policja szuka 16-latki z Łodzi

Zaginiona Wiktoria Ordak. Łódzka policja szuka 16-latki, która wyszła z ośrodka szkolno-wychowawczego w Łodzi i nie wróciła.

Zaginiony Roman Wejman. Policja szuka 36-latka

Policja w województwie łódzkim prowadzi poszukiwania 36-latka ze Zduńskiej Woli. Zaginiony Roman Wejman od 1 września nie kontaktuje się z rodziną.

Zuza i Wiktoria odnalazły się. Łódzka policja odwołuje poszukiwania nastolatek

Łódzka policja odwołała 31 sierpnia poszukiwania 14-letniej Zuzy i 15-letniej Wiktorii z Łodzi. Poszukiwane nastolatki odnalazły się.

Zaginiona Karolina Korc. Policja szuka 30-latki z Łodzi

Zaginiona Karolina Korc ostatni raz była widziana przy ul. Dąbrowskiego w Łodzi we wtorek 13 sierpnia. Policja szuka 30-latki z Łodzi.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Digital marketing e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Surowce do produkcji suplementów diety.