niedziela, 21 lipca 2024

Zaginione nastolatki w Grotnikach. Policja szuka dziewczynek

Udostępnij

Zaginione nastolatki w Grotnikach koło Zgierza poszukiwane są od sobotniego wieczora. Wsiadły do pociągu jadącego w stronę Łodzi. Nie kontaktują się z nikim znajomym od 6 lipca.

Zaginione nastolatki w Zgierzu

Dziewczynki ostatni raz widziane były w sobotę 6 lipca wieczorem na stacji kolejowej w Grotnikach (pow. zgierski). Tam o godzinie 21.04 wsiadły do pociągu jadącego w stronę Łodzi. Od tego momentu nikt dziewczynek nie widział, a one nie kontaktowały się z bliskimi.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczynek proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Zgierzu pod numerami telefonu:

  • 47 842 52 00,
  • 47 842 52 01

lub pod numer alarmowy 112.

Rysopis zaginionych nastolatek

  • Gabriela Tuszyńska lat 14, rysopis: 160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, ubrana w krótkie spodenki koloru czarnego oraz top koloru czarnego, znaki szczególne: fioletowa bransoletka z koralików, tatuaż na lewym nadgarstku (trzy gwiazdki i kreska), tatuaż na prawej kostce (serduszko).
  • Zuzanna Paszkiewicz lat 15, rysopis: 176 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, długie czarne włosy, ubrana w getry, koszulkę i buty typu adidas koloru czarnego.
Zaginione nastolatki grotniki
Policja Zgierz
Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P