piątek, 14 czerwca 2024

Łódź

Wybuch gazu przy Piłsudskiego w Łodzi. Jedna osoba ranna

Do wybuchu gazu przy Piłsudskiego w Łodzi doszło w piątek, 14 czerwca. Eksplozja nastąpiła w kamienicy, w mieszkaniu na trzecim piętrze. Jedna osoba została ranna.

Utrudnienia na A1 w stronę Katowic. Ruch odbywa się tylko jednym pasem

Do czwartku potrwają utrudnienia na A1 koło Łodzi. W rejonie MOP Skoszewy Zachód (między Strykowem i Łodzią) na jezdni w stronę Katowic drogowcy wymieniają popękaną betonową płytę nawierzchni. Zamknięty jest prawy pas jezdni.

Katastrofa budowlana w Łodzi. W centrum zawaliły się dach i dwa stropy

We wtorek 11 czerwca w Łodzi zawalił się budynek. Katastrofa budowlana miała miejsce w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Nawrot 38a.

Dariusz Joński i Waldemar Buda do Parlamentu Europejskiego. Kto za nich do sejmu?

Nowi europosłowie z Łódzkiego - Dariusz Joński i Waldemar Buda - niebawem zmienią miejsce pracy. W sejmowych ławach zastąpią ich politycy KO i PiS, którzy według uzyskanego poparcia są następni w kolejności. A będą to prawdopodobnie byli wiceprezydenci Łodzi.

Nowi europosłowie z Łódzkiego i najwięksi przegrani wyborów [OFICJALNE DANE PKW]

Państwowa Komisja Wyborcza w poniedziałek, 10 czerwca, po godzinie 10 podała oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Polacy wybrali 53 europosłów. Najwięcej wprowadzi ich Koalicja Obywatelska. Kto dostał mandat w naszym regionie? Oto nowi europosłowie z Łódzkiego.

Kto zostanie europosłem? Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Poznaliśmy sondażowe wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Najwięcej głosów dostali politycy z Koalicji Obywatelskiej, za nimi PiS i Konfederacja. Kto dostał mandat? Kto zostanie europosłem?

Frekwencja wyborcza do Parlamentu Europejskiego. Łódzkie na podium

W niedzielę, 9 czerwca, w Polsce odbywają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Państwowa Komisja Wyborcza podała pierwsze dane. Frekwencja wyborcza na godz. 12 wyniosła 11,66 proc. To mniej, niż 5 lat temu.

Bezpłatne glukometry dla seniorów w Łodzi. Wystarczy przyjść do przychodni

Miejskie Centra Medyczne w Łodzi wydają bezpłatne glukometry dla seniorów. Przygotowano ponad 5 tysięcy urządzeń do przekazania.

Grzyb, szczury i sypiący się tynk. Famuły przy Wróblewskiego w Łodzi do remontu za 4 mln zł

Grzyb na ścianach, sypiący się tynk i szczury. Z takimi problemami mierzą się mieszkańcy famuł przy Wróblewskiego w Łodzi. Miasto zapowiada remont.

Burza w Łodzi i regionie. Ostrzeżenie IMGW w 14 województwach

Weekend w kraju zapowiada się burzowo i deszczowo. IMGW wydał ostrzeżenia obowiązujące w 14 województwach. Burza w Łodzi i regionie może pojawić się w godzinach wieczornych.

Korekta rozkładu jazdy ŁKA z powodu remontów. Nowe połączenia i pominięte stacje

W niedzielę, 9 czerwca, zacznie obowiązywać korekta rozkładu jazdy ŁKA. Zmiany będą obowiązywać do 31 sierpnia.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Hello world ! e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Surowce do produkcji suplementów diety.