czwartek, 20 czerwca 2024

Zdrowie

Profesor Jacek Moll doktorem honoris causa Politechniki Łódzkiej

Szef kliniki kardiochirurgii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi odebrał w środę 19 czerwca wziął udział w uroczystości na swojej pierwszej uczelni. Jacek Moll został doktorem honoris causa Politechniki Łódzkiej, na której skończył - jeszcze przed medycyną - studia na wydziale mechanicznym.

Kara za nieprzeprowadzenie aborcji w Pabianicach. Szpital odwołuje się od decyzji NFZ

Pabianickie Centrum Medyczne odwołało się od decyzji Narodowego Funduszu Zdrowia, który szpitalowi wymierzył karę finansową w wysokości ponad pół miliona złotych. Miała to być kara za nieprzeprowadzenie aborcji

Bezpłatne glukometry dla seniorów w Łodzi. Wystarczy przyjść do przychodni

Miejskie Centra Medyczne w Łodzi wydają bezpłatne glukometry dla seniorów. Przygotowano ponad 5 tysięcy urządzeń do przekazania.

Nowe atrakcje w Uniejowie. Tężnia jodowa i pijalnia wody geotermalnej

Uniejów słynie z gorących źródeł i wód termalnych, które przyciągają do tego regionu. Tężnia jodowa i pijalnia wody geotermalnej to nowe atrakcje w Uniejowie.

Dominik Strzelecki konsultantem wojewódzkim do spraw psychiatrii

Wojewoda łódzki Dorota Ryl powołała w poniedziałek 3 czerwca Dominika Strzeleckiego, profesora Uniwersytetu Medycznego, na konsultanta wojewódzkiego do spraw psychiatrii.

Apteki sprzedające tabletkę dzień po w Łódzkiem. NFZ udostępnił listę

Tabletka dzień po na receptę od farmaceuty - to pilotażowy program Ministerstwa Zdrowia. NFZ udostępnił listę aptek, które umożliwiają sprzedaż antykoncepcji awaryjnej po konsultacji z farmaceutą.

Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi powróci. Szef MON podpisał list intencyjny

Wojskowa Akademia Medyczna powróci do Łodzi po 22 latach. Szef MON, Władysław Kosiniak-Kamysz, zapowiedział przygotowanie ustawy w tej sprawie jeszcze w tym roku.

Operacja robotem da Vinci w Łodzi. W szpitalu Kopernika tak będą leczyć pacjentów z rakiem jelita

Pacjenci z rakiem jelita grubego będą leczeni w Łodzi z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Zabieg finansuje NFZ. Operacja robotem da Vinci trwa około 3 godzin, ale pacjenci szybciej wracają do zdrowia.

Włosy dla chorych na raka. Akcja fryzjerek w Bełchatowie

Fryzjerki w Bełchatowie ogłosiły akcję „Twój włos, mój uśmiech”. Włosy dla chorych na raka będzie można oddać w 3 salonach fryzjerskich.

Otwarto Dom Pomocy Społecznej dla psychicznie chorych. Pacjentów więcej niż miejsc

Dom Pomocy Społecznej dla psychicznie chorych w Łodzi pierwszych pacjentów przyjmie w czerwcu. W placówce jest miejsce dla 60 osób. Potrzeby są tak duże, że każde tego typu miejsce jest na wagę złota. Dom Pomocy Społecznej dla psychicznie chorych w Łodzi pierwszych pacjentów przyjmie w czerwcu. W placówce jest miejsce dla 60 osób. Potrzeby są tak duże, że każde tego typu miejsce jest na wagę złota.

Bezpłatne badania serca. Dzień profilaktyki w poradni kardiologicznej w Bełchatowie

W poradni kardiologicznej w Bełchatowie będzie można wykonać bezpłatne badania serca. American Heart of Poland organizuje dzień profilaktyki. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
What do aliquam sed fringilla e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. About – branding factory. Surowce do produkcji suplementów diety.