środa, 22 maja 2024

Zaginiona Paulina Krawczyk. Wsiadła do pociągu, ale nie dojechała. Co się stało z Pauliną?

Udostępnij

Paulina Krawczyk, 25-letnia absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, jest poszukiwana przez policję w całym województwie łódzkim. W Tomaszowie Mazowieckim wsiadła do pociągu i to tam była widziana ostatni raz. Nigdy nie dojechała jednak do Łodzi. Rodzina i policja proszą o pomoc w odnalezieniu 25-latki.

Zaginęła Paulina Krawczyk

Paulina Krawczyk to śliczna 25-latka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Swoje ostatni chwile spędziła 11 lipca w Tomaszowie Mazowieckim. Wiadomo, że około godziny 12 wsiadła na tamtejszej stacji PKP do pociągu w kierunku Dworca Łódź-Fabryczna.

Policjanci mają pewność, że do pociągu wsiadła. Zarejestrowały to kamery monitoringu.

Pociąg dojechał do Łodzi zgodnie z harmonogramem, jednak Paulina z niego nie wysiadła. Nie wiadomo, co w trakcie podróży stało się z 25-latką. Pewne jest, że ślad po niej zaginął. Rodzina i znajomi nie mają z nią żadnego kontaktu.

Paulina Krawczyk poszukiwana jest na szeroką skalę. Akcję koordynują policjanci z II komisariatu przy Ciesielskiej w Łodzi. Kobieta ma 169 cm wzrostu, niebieskie oczy, długie włosy w kolorze ciemnego blondu. Ma krępą sylwetkę.

Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu Pauliny, proszone są o kontakt całodobowo 47-841-15-00 lub 112.


Paulina krawczyk

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości