piątek, 14 czerwca 2024

Tragedia w Radomsku. Nie żyje 3-miesięczny chłopczyk. Prokuratura wyjaśnia sprawę

Udostępnij

Okoliczności śmierci 3-miesięcznego chłopca wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. Tragedia w Radomsku wstrząsnęła mieszkańcami regionu. Rodzice zgłosili, że chłopiec nagle przestał oddychać. Na miejsce wezwano wszystkie służby.

Tragedia w Radomsku

Do tragedii w Radomsku doszło w niedzielę, 2 czerwca. Po godzinie 18 do Centrum Powiadamiana Ratunkowego wypłynęło zgłoszenie od rodziców dziecka. 3-miesięczny chłopiec miał nagle przestać oddychać. Do domu, w którym przebywali rodzice i niemowlę, wezwano wszystkie służby, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Czytaj też: Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024 [KANDYDACI, ZASADY]


Medycy na miejscu od razu rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Chłopca niestety nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok, która powinna wyjaśnić, co było przyczyną śmierci 3-miesięcznego dziecka.

Tragedia w Radomsku zostanie wyjaśniona przez policję pod nadzorem prokuratury. Służby na razie nie mówią o szczegółach tej sprawy.


Czytaj też: Budowali bloki i uprawiali ziemię bez wiedzy samorządu. Nieprawidłowości w zarządzaniu nieruchomościami Skarbu Państwa

 

 

 

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Kontakt e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Jak wygląda komora hiperbaryczna ?. Produkcja suplementów diety.