piątek, 14 czerwca 2024

Pożar w szpitalu Matki Polki w Łodzi. Ewakuowano 300 osób

Udostępnij

Kilkudziesięciu strażaków gasiło pożar w szpitalu Matki Polki w Łodzi. Ewakuowano około 300 osób, w tym pacjentów czterech oddziałów szpitalnych i personel medyczny. Na szczęście, nikt nie został poszkodowany.

Pożar w szpitalu Matki Polki w Łodzi

Pożar wybuchł w poniedziałek, 4 stycznia przed godziną 9 rano. Ogień pojawił się w szachcie z instalacyjną elektryczną w budynku Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Sytuacja została opanowana przez pracujących na miejscu 40 strażaków.

Nikt nie został poszkodowany, lecz z uwagi na duże zadymienie zostało ewakuowanych około 300 osób z czterech oddziałów, w tym m.in. kliniki ginekologii i położnictwa, patologii ciąży. Pacjentki przekierowano na sąsiednie oddziały szpitala, a pracownicy administracji czekali na zewnątrz na opanowanie sytuacji.

Akcja oddymiania może potrwać kilka godzin. Zdaniem łódzkich strażaków z uwagi na umiejscowienie ognia, przyczyną jego wybuchu mogło być zwarcie instalacji eklektycznej.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Jaki jest koszt produkcji suplementów diety w 2024 roku ?.