czwartek, 20 czerwca 2024

Śmiertelny pożar na Zgierskiej w Łodzi

Udostępnij

Ogień a właściwie gęsty dym wydobywający się spod drzwi na poddaszu zauważyła jedna z lokatorek w sobotę 2 stycznia około godziny 20.45. Jednak strażacy są zgodni, że pożar na Zgierskiej wybuchł znacznie wcześniej. Ogień początkowo musiał się tlić w materiałach i rupieciach porozrzucanych na poddaszu kamienicy pod numerem 74.

Pożar na Zgierskiej przy strażnicy

Strażacy na miejsce akcji mieli zaledwie kilkanaście metrów. Pierwsi ratownicy rozwijali węże już po kilkudziesięciu sekundach od zgłoszenia. Kłęby dymu wydostawały się przez okna a ogień widoczny był w górnej części kamienicy. W pierwszym etapie akcji równocześnie z gaszeniem pożaru, przeprowadzono ewakuację mieszkańców.

Łącznie z płonącego budynku wyprowadzono 7 rodzin. Strażacy rozpoczęli też przeszukiwanie kolejnych pomieszczeń objętych pożarem. W jednym z nich, znaleziono nadpalone zwłoki kobiety.

Pożar na Zgierskiej gasiło 9 zastępów strażaków. Ogień opanowali po trzech godzinach walki z żywiołem.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Projects – branding factory. Oszczędności i koszt produkcji suplementów.