wtorek, 23 lipca 2024

Policja szuka pedofila. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Udostępnij

Pedofil-zdunska (6)
Pedofil-zdunska (5)
Pedofil-zdunska (4)
Pedofil-zdunska (3)
Pedofil-zdunska (2)
Pedofil-zdunska (1)

Policja w Zduńskiej Woli szuka mężczyzny, który wykorzystywał seksualnie osobę małoletnią. Poszukiwany pedofil ma około 40 lat i wyraźnie zarysowaną łysinę. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zgłoś to policji.

Poszukiwany pedofil

Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie seksualnego wykorzystania osoby małoletniej. Doszło do tego 19 września w godzinach popołudniowych w Zduńskiej Woli. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają inne dodatkowe informacje, proszone są o telefoniczny kontakt z funkcjonariuszem zajmującym się sprawą: 601 356 422 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli: 43 824 43 11, 43 824 43 03.

Rysopis i dodatkowe informacje

Mężczyzna w wieku około 40-50 lat, szczupła budowa ciała, wyraźnie zarysowana łysina, po bokach włosy koloru ciemnego.

Poszukiwany pedofil ubrany był w jaskrawą bluzę z napisem AQUA, krótkie, czarne spodenki, ciemne legginsy. Na stopach miał skarpetki i ciemne sandały. Nosi okulary korekcyjne.

Mężczyzna poruszał się rowerem górskim koloru czerwonego z bagażnikiem, do którego przymocowane były torby turystyczne w kolorze czarno-białym. Na kierownicy znajdowała się również torba najprawdopodobniej z mapnikiem oraz czerwony kask rowerowy.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P