piątek, 14 czerwca 2024

Pogoda w weekend w Łodzi i regionie. Jakie prognozy na koniec tygodnia?

Udostępnij

Pogoda w weekend w Łodzi będzie zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu. 19 i 20 października będzie ciepło i pogodnie. Rano możliwe mgły ograniczające widoczność na drodze.

Bez deszczu i chmur

Synoptycy zapowiadają słoneczny koniec tygodnia, ale tylko dla mieszkańców południowej, wschodniej i centralnej Polski. Więcej chmur oraz niewielki deszcz może pojawić się na zachodzie i północy kraju.

W sobotę w Łodzi i regionie zachmurzenie umiarkowane i duże. Termometry będą wskazywać maksymalnie od 17 do 19 stopni Celsjusza. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

Letnia niedziela

Noc z soboty nie niedzielę bez deszczu z niewielkim zachmurzeniem i słabym wiatrem z południa. Temperatura minimalna od 10 do 12 stopni C.

Zdecydowanie najcieplejszym dniem weekendu będzie niedziela 20 października. Temperatura w Łodzi i regionie może sięgnąć nawet 20 stopni C. W dzień zachmurzenie umiarkowane. Wiatr słaby, z południa. Meteorolodzy nie zapowiadają też deszczu i znacznego ochłodzenia w centralnej Polsce przez najbliższe dni.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

O nas e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Zrozumienie tlenoterapii hiperbarycznej. Ekologia w produkcji suplementów.