piątek, 21 czerwca 2024

Pomysł na weekend

Kongres fitness EU4YA w Łodzi. To największa w centralnej Europie taka impreza

EU4YA znów odbędzie się w Łodzi. Na ten kongres fitness czeka wielu miłośników sportu. To największy kongres dla managerów, trenerów personalnych, siłowych i fitness w centralnej Europie.

Niedziela handlowa 31 stycznia? W 2021 roku tylko 7 niedziel handlowych

Jeśli ktoś zastanawia się, czy 31 stycznia jest niedziela handlowa, to odpowiadamy. W 2021 roku jest tylko siedem niedziel handlowych, a 31 stycznia to pierwsza w tym roku niedziela handlowa.

Złote Pinezki Google dla największych atrakcji. Łódź też dostała

Złote Pinezki Google przyznane. Największe atrakcje zostały wyróżnione z okazji 15-lecia aplikacji Google Maps w Polsce. Łódź też dostała swoją pinezkę. Co warto odwiedzić? Złote...

Ulica Piotrkowska zagra dla łódzkich domów dziecka. Wielka licytacja i nagrody

Ulica Piotrkowska w niedzielę będzie miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić. Odbędzie się wielka licytacja na rzecz dzieci z domów dziecka. Atrakcji nie zabraknie.

Pogoda w weekend w Łodzi i regionie. Jakie prognozy na koniec tygodnia?

Pogoda w weekend w Łodzi będzie zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu. 19 i 20 października będzie ciepło i pogodnie. Rano możliwe mgły.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P