wtorek, 21 maja 2024

Ulica Piotrkowska zagra dla łódzkich domów dziecka. Wielka licytacja i nagrody

Udostępnij

Ulica Piotrkowska w niedzielę (20 października) będzie miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić. Odbędzie się tam wielka licytacja na rzecz dzieci z domów dziecka. Atrakcji nie zabraknie.

Ulica Piotrkowska dla domów dziecka

Przedsiębiorcy pracujący przy jednej z najdłuższych ulic handlowych w Europie przekazali kilka kartonów rzeczy dla dzieci z łódzkich domów dziecka. Do akcji przyłączyły się również osoby prywatne czy dziennikarze.

W niedzielę między godziną 14 a 15 przy Piotrkowskiej 87 (obok Misia Uszatka)  odbędzie się wielki finał akcji. Wezmą w nim udział siostry ADIHD, standuperka Magda Kubicka, szef kuchni i zwycięzcy Hell’s Kitchen Damian Marchlewicz  oraz ekipy z Knight Riders Łódź.

Przejażdżka BMW i8

Wszyscy będą zachęcać do udziału w licytacji i przekazywania datków dla dzieciaków. Wśród atrakcji na niedzielne popołudnie m.in.: pokaz tańca orientalnego, prezentacje sportowych samochodów jak BMW i8 czy Dodge Viper.

A przez cały dzień o odcinku Stuga-Moniuszki wystawiać się będą wyjątkowe samochody i motocykle łódzkiego klubu Knight Riders.

Na zakończenie happeningu licytowane będą fanty, m.in.: kolacja w Komediowej od Damiana Marchlewicza, lekcje tańca z instruktorami Reaktywacji czy przejażdżka BMW i8.


Plakat

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości