piątek, 14 czerwca 2024

Wypadek na Kościuszki w Łodzi. Zderzenie dwóch samochodów

Udostępnij

Dwa samochody osobowe, w tym taksówka, zderzyły się w niedzielę, 26 maja, w centrum Łodzi. Wpadek na Kościuszki przy Zamenhofa spowodował duże utrudnienia w ruchu.

Wypadek na Kościuszki w Łodzi

Do zderzenia doszło około godziny 11. Przyczyny i okoliczności wypadku na Kościuszki wyjaśnia policja. Na środku skrzyżowania zderzyły się dwa samochody osobowe, w tym taksówka. Służby przekazały, że jedna osoba została ranna.


Czytaj też: Łódzki urzędnik brał łapówki od deweloperów. Sprzedawał informacje z bazy danych łódzkich nieruchomości


Wypadek na Kościuszki, choć nie był duży, zablokował skrzyżowanie z Zamenhofa. Komunikacja miejska została zablokowana w obu kierunkach. Tramwaje linii: 2, 3, 6, 11 i
19 kierowane są objazdem od węzła Mickiewicza – Kościuszki, ul. Mickiewicza, Kopernika, Gdańska, Legionów, Zachodnia i dalej na swoje trasy. Uruchomiono także autobusową komunikację zastępczą.

Z utrudnieniami w ruchu powinni liczyć się także kierowcy. Skrzyżowanie Kościuszki – Zamenhofa jest częściowo nieprzejezdne.


Czytaj też: Budowa S12 do granicy Łódzkiego. Podpisano umowę. Trasa połączy wschód z centrum kraju

 

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Kontakt e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Europejski kodeks dobrych praktyk dla terapii hiperbarycznej tlenem (hbo). Ekologia w produkcji suplementów.