wtorek, 23 lipca 2024

Śmiertelny wypadek w Daszynie. Policjanci reanimowali pieszego

Udostępnij

W środę (17 kwietnia) późnym wieczorem doszło do śmiertelnego wypadku w Daszynie (pow. łęczycki). Na przejściu dla pieszych został potrącony mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Przez kilkadziesiąt minut próbowali ratować go policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Nie udało się. Mężczyzna zmarł.

Śmiertelny wypadek w Daszynie

Wiadomo, że około godz. 22.50 w środę mężczyznę potrącił samochód osobowy. Do dramatycznych wydarzeń doszło w okolicy przejścia przez drogę krajową nr 91 niedaleko minimarketu.  Pierwsi na miejscu wypadku byli policjanci. Próbowali reanimować mężczyznę. Po kilkunastu minutach reanimację przejęli strażacy ochotnicy, a po kolejnych kilku minutach na miejscu był już zespół ratownictwa medycznego.

Kilkadziesiąt minut walki o życie

Przez kilkadziesiąt minut wszyscy obecni na miejscu walczyli o życie mężczyzny, ale nie udało się potrąconemu przywrócić akcji serca.

Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Szczegółowo okoliczności śmiertelnego wypadku w Daszynie będą wyjaśniać policjanci z łęczyckiej drogówki pod nadzorem prokuratury.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P