wtorek, 21 maja 2024

Są wyniki sekcji zwłok 15-letniego chłopca, którego ciało matka znalazła przy drodze

Udostępnij

Prokuratura Okręgowa w Łodzi podała wyniki sekcji zwłok chłopca, którego ciało matka znalazła przy drodze. Śmierć 15-latka w Ksawerowie wciąż pozostaje niewyjaśniona.

Co się stało z chłopcem

Ciało chłopca znaleziono w nocy z soboty na niedzielę (24-25 sierpnia). Leżało przy drodze, przy ulicy Tylnej w Ksawerowie. Nie było na nim żadnych obrażeń. Zwłoki odkryła jego matka, która po powrocie do domu nie zastała w nim syna. Kobieta próbowała reanimować nastolatka, ale bezskutecznie. Lekarz nie stwierdził udziału osób trzecich.

Wiadomo także, że rower chłopca, który leżał obok niego, nie był uszkodzony. A z plecaka nastolatka nic nie zginęło. Był w nim nawet cenny aparat fotograficzny.

Chłopiec miał robić zdjęcia w okolicy Stawów Stefańskiego, w kierunku których wybrał się rowerem.

Dodatkowe badania

Śmierć 15-latka w Ksawerowie stała się przedmiotem śledztwa prokuratury. Sekcja zwłok miała pomóc wyjaśnić przyczyny lub okoliczności zgonu nastolatka. Tak jednak się nie stało.

Sekcja nie wykazała żadnych obrażeń ciała chłopca, tak wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Zlecono dodatkowe badania ​histopatologiczne i toksykologiczne, które być może wyjaśnią okoliczności śmierci.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości