Nowy rozkład lotów z lotniska w Łodzi. Więcej lotów do Mediolanu, mniej do Alicante

Nowy rozkład lotów z lotniska w Łodzi wprowadza inne godziny i dni większości połączeń regularnych. Zmieni się też częstotliwość niektórych lotów.

Rozkład lotów z lotniska w Łodzi

Należy podkreślić, że nie jest to nietypowa zmiana. Nowy rozkład lotów z lotniska w Łodzi zostaje wprowadzony w związku ze zmianą czasu z zimowego na letni. W tym roku na czas letni przyjdziemy 31 marca i od tego dnia samoloty będą latać według letniego rozkładu.

Na lotnisku w Łodzi zmienią się dni i godziny połączeń, a w niektórych wypadkach częstotliwość – zapowiada Wioletta Gnacikowska, rzeczniczka lotniska w Łodzi.

Podróżni częściej będą mogli polecieć do Mediolanu Bergamo – nie dwa, ale trzy razy w tygodniu, a rzadziej do Alicante – nie trzy, a dwa razy w tygodniu. Połączenie do Alicante będzie miało inne, dostosowane turystycznie, godziny na przedłużone weekendy wiosną, latem i wczesną jesienią. Pasażerowie wylecą z Łodzi w sobotę o godzinie 9.40, a do Łodzi wrócą we wtorek o godz. 9.10. Turyści będą mieli zatem cały weekend na zwiedzanie.

Przedłużony weekend można będzie spędzić w Maladze. Turyści wylecą w piątek rano, a wrócą do Łodzi w poniedziałek w godzinach południowych. Z kolei czwartkowe poranne loty z Łodzi do Brukseli Charleroi mają umożliwić przesiadki Ryanaira na tym lotnisku m.in. do Barcelony, Bari, Edynburga, Lizbona, czy Rzymu.

Dni i godziny będą obowiązywać aż do 27 października, kiedy przejdziemy na czas zimowy. Bilety na wszystkie loty są dostępne na stronie Ryanaira i w aplikacji – dodaje rzeczniczka lotniska w Łodzi.

Nowy rozkład lotów z lotniska w Łodzi w sezonie letnim 2024 roku

  • Alicante – wtorki 9.40, soboty 9.40
  • Bruksela Charleroi – poniedziałki 16.05, czwartki 9.15
  • Dublin – czwartki 10.45, niedziele 13.35
  • East Midlands – piątki 9.50, niedziele 9.50
  • Londyn Stansted – wtorki 13.55, środy 10.00, piątki 22.55, soboty 22.35, niedziele 22.40
  • Malaga – poniedziałki 12.45, piątki 10.15
  • Mediolan Bergamo – środy 17.55, soboty 17.40, niedziele 17.50
Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości