Praca w Łodzi. Fabryka szuka pracowników. Przejęła produkcję z Wielkiej Brytanii

Praca w Łodzi czeka na osoby szukające zatrudnienia w dużej fabryce. Łódzki oddział firmy Hydro Extrusions zatrudni w najbliższym czasie około 150 osób, na wszystkich poziomach stanowisk.To efekt przejęcia produkcji z Wielkiej Brytanii.

Praca dla cudzoziemców. Mniej Rosjan, więcej obywateli Bangladeszu, Indii czy Wietnamu

Praca w Łodzi

Hydro Extrusions jest przedsiębiorstwem przemysłowym zajmującym się produkcją i przetwórstwem aluminium. W Polsce Hydro posiada trzy zakłady produkcyjne, a łódzki oddział to największy producent w Polsce aluminiowych relingów dachowych i listew okiennych do samochodów renomowanych marek.

Łódzki oddział okazał się bardziej konkurencyjni i to ci pracownicy teraz, w zakładzie przy ulicy Granicznej, będą produkować części aluminiowe dla największych marek samochodowych. Przejęcie produkcji z Wielkiej Brytanii oznacza przeniesienie tutaj ich parku maszynowego. Fabryka w Gloucester produkowała części aluminiowe dla takich marek samochodowych jak: Jaguar, Toyota, Volvo, Land Rover, Rolls-Royce oraz Scania. Teraz to zadanie będą realizować pracownicy w Łodzi.

Praca w łodzi. Fabryka szuka pracowników. Przejęła produkcję w wielkiej brytanii

Praca w Łodzi czeka na 150 osób – menedżerów oraz pracowników produkcji. Poszukiwane są więc osoby, które chcą związać karierę zawodową z branżą automotive.

Farma fotowoltaiczna w Łodzi. Miasto chce zamontować panele na lotnisku

Komentarze Facebook

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Spis treści

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości