środa, 22 maja 2024

Nowe miejsca pracy w Łodzi. Amazon zatrudni kilkaset osób

Udostępnij

Amazon zapowiada nowe miejsca pracy w Łodzi. W uruchamianym w sierpniu centrum logistycznym e-commerce firma chce zatrudnić 500 osób. Inwestycja w Łodzi będzie dziewiątym centrum logistycznym Amazon w Polsce. 

Nowe miejsca pracy w Łodzi

Amazon zamierza powiększyć powstające w Łodzi centrum logistyczne i stworzyć 500 nowych miejsc pracy. Inwestycja nabiera szczególnego znaczenia, ponieważ realizowana jest w czasie epidemii koronawirusa, kiedy wiele firm redukuje zatrudnienie.

Jak zapowiada Amazon, obiekt o powierzchni 40 tysięcy metrów kwadratowych, który ma być otwarty w sierpniu, zostanie powiększony o kolejne 33 tysiące metrów kw. Pozwoli to na utworzenie 500 nowych miejsc pracy w ciągu najbliższego roku, oprócz ponad stu stanowisk, których uruchomienie firma zapowiadała już wcześniej.

Amazon rozpoczął już rekrutację na nowo utworzone stanowiska. Poszukiwani są między innymi inżynierowie, specjaliści HR i IT, a także BHP i finansów oraz kierownicy operacyjni.

Inwestycja w Łodzi będzie dziewiątym centrum logistycznym Amazon w Polsce. W Łódzkiem firma zatrudnia już 700 pracowników.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości