piątek, 21 czerwca 2024

Sukcesja w Łodzi zostanie zamknięta

Udostępnij

To już pewne. Centrum Handlowe Sukcesja w centrum Łodzi zostanie zamknięte. Ostatni dzień funkcjonowania Sukcesji wyznaczono na 30 czerwca 2020 roku. Później centrum zostanie zamknięte a o dalszym losie budynku i całego wyposażenia zdecyduje syndyk masy upadłościowej.

Sukcesja zamknięta do odwołania

Zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu przez sąd upadłości Fabryki Biznesu, właściciela Sukcesji, centrum handlowo-rekreacyjne zostaje zamknięte. Decyzję podjął nie tyle sam syndyk wyznaczony przez sąd, co utworzona rada wierzycieli, czyli tych, którym Fabryka Biznesu zalega miliony złotych.

Upadłość właściciela sukcesji faktem. Sukcesja zostanie zamknięta

Upadłość właściciela Sukcesji

Sąd w Łodzi ogłosił upadłość Fabryki Biznesu i wyznaczył syndyka masy upadłościowej.

Wierzyciele nie zgodzili się na to, by pierwotny właściciel czerpał jakiekolwiek zyski choćby z wynajmowania lokali w centrum handlowo-rekreacyjnym Sukcesja.

W tej sytuacji centrum zostanie zamknięte 30 czerwca i prawdopodobnie otworzy się ponownie dopiero, gdy syndyk masy upadłościowej znajdzie chętnego do zakupu tego, co zostało po firmie. Wówczas prawdopodobnie galeria handlowa znó zacznie funkcjonować i zapewne pod inną nazwą.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P