Sukcesja w Łodzi zostanie zamknięta

Sukcesja w Łodzi zostanie zamknięta

To już pewne. Centrum Handlowe Sukcesja w centrum Łodzi zostanie zamknięte. Ostatni dzień funkcjonowania Sukcesji wyznaczono na 30 czerwca 2020 roku. Później centrum zostanie zamknięte a o dalszym losie budynku i całego wyposażenia zdecyduje syndyk masy upadłościowej.

Sukcesja zamknięta do odwołania

Zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu przez sąd upadłości Fabryki Biznesu, właściciela Sukcesji, centrum handlowo-rekreacyjne zostaje zamknięte. Decyzję podjął nie tyle sam syndyk wyznaczony przez sąd, co utworzona rada wierzycieli, czyli tych, którym Fabryka Biznesu zalega miliony złotych.

placeholder

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Wierzyciele nie zgodzili się na to, by pierwotny właściciel czerpał jakiekolwiek zyski choćby z wynajmowania lokali w centrum handlowo-rekreacyjnym Sukcesja.

W tej sytuacji centrum zostanie zamknięte 30 czerwca i prawdopodobnie otworzy się ponownie dopiero, gdy syndyk masy upadłościowej znajdzie chętnego do zakupu tego, co zostało po firmie. Wówczas prawdopodobnie galeria handlowa znó zacznie funkcjonować i zapewne pod inną nazwą.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.