Menel kradnie bentleya z Piotrkowskiej. Nagrał to miejski monitoring

Menel kradnie bentleya z Piotrkowskiej. Nagrał to miejski monitoring

O takiej reklamie swojego motoryzacyjnego programu, ale i całej  działalności Rafał Pacześ być może nawet nie myślał. W sobotę (27 kwietnia) szukała go policja w województwie łódzkim. Znany nie tylko łódzkiej publiczności komik, na potrzeby autorskiego programu, w którym testuje luksusowe samochody, przebrał się za menela i “ukradł” zaparkowanego na Piotrkowskiej bentleya.

Bentley był wypożyczony na potrzeby programu, a Pacześ wszystko dokładnie zrelacjonował w mediach społecznościowych. Także to, że był poszukiwany przez policję, która w spektakularny sposób zatrzymała go na stacji benzynowej w Zgierzu.

A stało się tak, ponieważ nie poinformował mundurowych o planowanej akcji. Gdy więc do dyżurnego policji zadzwonili świadkowie “kradzieży” na Piotrkowskiej, nieświadomi policjanci natychmiast zareagowali. Komunikat o kradzieży przesłano do patroli w całym województwie, a kamery śledziły aktualną lokalizację bentleya.

I gdy Rafał Pacześ apelował w mediach społecznościowych do interweniujących policjantów o przekazanie mu nagrania z zatrzymania, nam udało się zdobyć nagranie z kamer miejskiego monitoring. Widać na nich dokładnie pozorowaną kradzież na Piotrkowskiej, zaplanowaną przez Rałafa Paczesia.
Gdy tylko odjechałem, moja ekipa filmowa poinformowała zdziwionych ludzi, że to inscenizacja. Nie wiedziałem, że inscenizacja wywoła alarm w służbach.RAFAŁ PACZEŚ

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.