niedziela, 19 maja 2024

Meble kuchenne w Łodzi w okazyjnej cenie

Artykuł partnera

Udostępnij

Zabudowa modułowa od Verle Küchen – dlaczego warto?

Wśród ponad 20 kolekcji mebli modułowych Verle Küchen każdy znajdzie coś dla siebie. To wysokiej klasy produkty wytwarzane na zamówienie w renomowanych niemieckich fabrykach, a o ich jakości świadczy przede wszystkich zadowolenie użytkowników, ale i aż 5-letnia gwarancja udzielana przez producenta. Marka Verle Küchen, co prawda specjalizuje się w meblach kuchennych, jednak proponowane przez nią kolekcje są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem z ich wykorzystaniem można urządzić łazienkę, salon, przedpokój, garderobę czy pralnię, uzyskując w ten sposób harmonijną aranżację całego domu. Sprawdź również sklep z oświetleniem w Łodzi.

Meble Verle aż o 15% taniej

Przez cały wrzesień meble modułowe Verle Küchen dostępne są z 15-procentowym rabatem. Upust dotyczy wszystkim kolekcji, dlatego też taniej możemy urządzić kuchnię w swoim ulubionym stylu: klasycznym, nowoczesnym, prowansalskim, loftowym, rustykalnym czy skandynawskim. Jedyne, co należy zrobić, by skorzystać z obniżonych cen, to jeszcze we wrześniu udać się do biorącego udział w akcji studia Verle Küchen i zamówić meble do nowej kuchni. A jeżeli jednocześnie zdecydujemy się na zakup urządzeń marki Siemens, możemy liczyć na dodatkowe korzyści.

Verle - meble kuchenne w łodzi

Dodatkowa ochrona od Siemens

Zamawiając w studiach Verle Küchen meble wraz z urządzeniami Siemens, zyskujemy możliwość przedłużenia standardowej 2-letniej gwarancji na AGD do 5 lat. Wystarczy w przeciągu miesiąca od zakupu sprzętów zarejestrować transakcję na stronie: www.program2plus3.pl, wypełniając odpowiedni formularz i dołączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu mebli i urządzeń. Marki Verle Küchen i Siemens współpracują ze sobą od lat, owocem czego są cyklicznie pojawiające się w studiach Verle akcje promocyjne i rabaty na AGD Siemens.

Funkcjonalne wyposażenie mebli Verle

Verle Küchen nie ogranicza się wyłącznie do produkcji mebli modułowych. W ofercie marki znajdziemy także praktyczne systemy, dzięki którym praca w kuchni okazuje się dużo bardziej komfortowa i przebiega znacznie sprawniej. Wymienić tu można chociażby kosze na prowadnicach, wysuwane półki, automatycznie otwierające się fronty – także w górnych szafkach, systemy narożne czy szafki typu cargo o różnych szerokościach. Warto również zwrócić uwagę m.in. na blaty Xtra. Te cienkie, niezwykle trwałe blaty, pokryte zostały powłoką antybakteryjną – sprzyjającą zachowaniu higienicznej czystości w kuchni i walce z drobnoustrojami.

Studio Verle Küchen w Łodzi

Na terenie Polski działa już ponad 20 studiów partnerskich Verle Küchen, a z wrześniowej promocji możemy skorzystać również w Łodzi. Salonem, w którym zamówimy meble Verle jest Łódzka Spółdzielnia Designu mieszcząca się przy ul. Wydawniczej 1/3, Budynek C. Tak jak i w innych salonach, tak i w ŁSD, możemy skorzystać z pełnej oferty usług projektowania i urządzania kuchni wraz z montażem mebli, zakupem urządzeń AGD, ale i innych elementów wyposażenia kuchni, w tym oświetlenia, akcesoriów czy dodatków dekoracyjnych.


Przy współpracy z Omega Partner

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości