środa, 22 maja 2024

Bon turystyczny w Łodzi. Gdzie można zapłacić bonem?

Udostępnij

Bon turystyczny w Łodzi można wykorzystać w ponad stu placówkach noclegowych i na imprezach turystycznych. Bon to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w sytuacji kryzysu związanego z pandemią koronawirusa. Takie wsparcie ma pomóc także polskiej gospodarce, bo bon można wykorzystać wyłącznie w granicach Polski.

Bon turystyczny w Łodzi

Bon turystyczny to jednorazowo 500 złotych na każde dziecko do 18 roku życia. Dzieciom z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje uzupełnienie świadczenia o kolejne 500 złotych. Bon ma formę elektroniczną i należy go aktywować na stronie PUE ZUS, nie można zaś wypłacić z niego gotówki. Świadczenie można wykorzystać do końca marca 2022 roku.

Bon turystyczny w Łodzi można wykorzystać w ponad stu placówkach. Łódzka Organizacja Turystyczna zebrała te wszystkie oferty na portalu www.lodz.travel. Użytkownik portalu może przeglądać wszystkie zgromadzone oferty. Na stronie uwzględniono zarówno nazwy marketingowe obiektów, jak i nazwy rejestrowe przedsiębiorstw i organizacji.

Dzięki współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i Miastem Łódź już za moment ruszymy z promocją tego działu wśród polskich turystów, zachęcając do wypadu turystycznego do Łodzi z wykorzystaniem wsparcia finansowego jakim jest bon turystyczny. mówi TOMASZ KORALEWSKI, Prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości