piątek, 14 czerwca 2024

Plantacja konopi w lesie pod Tuszynem. 152 okazałe krzaki do 3 metrów wysokości

Udostępnij

Duża plantacja konopi z okazałymi krzakami mieściła się w gęstym lesie w okolicach Tuszyna. Z krzaków można było uzyskać prawie 4 kilogramy marihuany. Właścicielowi nielegalnej uprawy grozi do 8 lat więzienia.

Duża plantacja konopi w Łódzkiem

Informację o plantacji konopi indyjskich w lesie w gminie Tuszyn dostali policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy powiatu łódzkiego wschodniego.

Funkcjonariusze przeszli kilka kilometrów w głąb lasu. W trudno dostępnym i zarośniętym miejscu, znaleźli dwie plantacje konopi. Rośliny miały wysokość od 2 do 3 metrów. Policjanci z Koluszek i Tuszyna pracowali nieprzerwanie przez kilkadziesiąt godzin i zabezpieczyli 152 krzewy konopi, z których można było uzyskać prawie 3,5 kilograma marihuany. mówi ANETA KOTYNIA z policji w Koluszkach

Policja szuka teraz właściciela zakamuflowanej w lesie plantacji. Za nielegalną uprawę konopi grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Et mi proin facilisis odio id a et ut id nulla vitae turpis vel nec in amet, amet, nullam id consequat aliquam sed fringilla. Europejski kodeks dobrych praktyk dla terapii hiperbarycznej tlenem (hbo). Surowce do produkcji suplementów diety.