piątek, 14 czerwca 2024

Bójka kiboli w Łodzi. Na Widzewie w parku grupa kiboli ŁKS napadła na bojówkę Widzewa

Udostępnij

https://youtu.be/XTWrvWOmNS0

Bójka kiboli w Łodzi w której uczestniczyli pseudokibice ŁKS Łódź i Widzewa Łódź zakończyła się poważnymi obrażeniami dwóch młodych osób. Policjanci zatrzymali do sprawy na razie siedem osób, ale trwa ustalanie tożsamości wszystkich uczestników bójki. Bójka miała miejsce w parku przy wejściu od strony ulicy Konstytucyjnej.

Bójka kiboli w Łodzi

Na filmie opublikowanym w Internecie widać już ostatnią fazę spotkania kiboli dwóch zwaśnionych, łódzkich drużyn. Z dotychczasowych ustaleń wiadomo, że na grupę młodocianych pseudokibiców Widzewa napadli w parku kibole ŁKS Łódź. 

Po zmniejszeniu restrykcji związanych z zagrożeniem epidemicznym, tzw. młoda bojówka Widzewa Łódź, rozpoczęła fizyczne treningi w osiedlowym parku. W środę (22 kwietnia) około godziny 13 do parku przyjechali kibole ŁKS. 

Z wynajętego przez nich samochodu dostawczego z zakrytą przestrzenią ładunkową wybiegło kilkudziesięciu pseudokibiców. Wpadli do parku i zaatakowali trenujących tam młodych kibiców Widzewa Łódź.

Ranni i zatrzymani kibole

Bójka trwała kilkanaście minut. Po jej zakończeniu kibole ŁKS wsiedli z powrotem do furgonetki i odjechali w kierunku osiedla Retkinia. Po pewnym czasie do jednego z łódzkich szpitali podjechał inny samochód z którego wyniesiono i porzucono przed wejściem do szpitalnego oddziału ratunkowego dwóch młodych sympatyków łódzkiego Widzewa.

Panowie z poważnymi obrażeniami twarzy zostali przyjęci do szpitala. Żaden jednak nie wskazał ani sprawców pobicia, ani nie wykazał chęci złożenia doniesienia na policji. Bójka kiboli w Łodzi mogła skończyć się znacznie gorzej. Ostatecznie, najpoważniej poszkodowany pseudokibic ma skomplikowane złamanie żuchwy

Funkcjonariusz przyjechali na miejsce bójki kiboli w Łodzi dosłownie chwilę po tym, jak odjechali stamtąd pseudokibice. Mimo to policjantom udało się ustalić tożsamość i zatrzymać dotychczas siedmiu mężczyzn. Co wydaje się kuriozalne, nie wiadomo, czy będzie można przedstawić im jakiekolwiek zarzuty karne… bo poszkodowani nie czują się pokrzywdzeni.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

O nas e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Surowce do produkcji suplementów diety.