czwartek, 20 czerwca 2024

Wyszedł ze sklepu z napędem do bram i został zatrzymany przez ochronę. 42-latek wcześniej ukradł wkrętarkę

Udostępnij

W czwartek, 20 maja o godz. 20:00 w jednym z bełchatowskich marketów doszło do kradzieży, o której zgłoszenie otrzymał oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. Złapanego na gorącym uczynku mężczyznę zatrzymali mundurowi.

Na miejscu ustalono, że złodziej wszedł do sklepu z wózkiem sklepowym, w którym siedziało małe dziecko. Od razu pracownicy ochrony skojarzyli, że jest to osoba, która już wcześniej, bo 13 maja dokonała kradzieży wkrętarki. 42-latka monitorowano na kamerach bardzo uważnie i zauważono, że mężczyzna do wózka spakował napęd do bramy warty prawie 1600 złotych i przemieszczał się z tym towarem alejkami sklepu, aż mijając linię kas, udał się do swojego pojazdu, myśląc, że zostanie niedostrzeżony.

Pracownicy ochrony zatrzymali mężczyznę na parkingu, a 42-latka następnie przekazano w ręce stróży prawa. Materiał dowodowy, który zgromadziła policja, pozwolił postawić zarzut kradzieży, za co mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Za wcześniejszą kradzież wkrętarki mieszkaniec Cieszanowic usłyszał zarzut, który uznano za wykroczenie ze względu na wartość sprzętu.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, o których również informujemy na naszym portalu.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
O nas e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. We bring luxury & aesthetic to every social media strategy. Prognoza wzrostu rynku suplementów diety w formie.