niedziela, 19 maja 2024

Wyrzucili zarobione pieniądze do kosza. Kryminalni przeszukali sortownię odpadów

Udostępnij

Pieniądze w koszu na śmieci miały znaleźć się przypadkiem. Kasetkę z gotówką wyrzucili pracownicy lokalu gastronomicznego, a później jej szukali. Policjanci przejrzeli monitoring i za pieniędzmi pojechali aż do sortowni odpadów.

Pieniądze w koszu na śmieci. Akcja kryminalnych

Policjanci wydziału kryminalnego rawskiej komendy odnaleźli ponad 16 tysięcy złotych, które przez pomyłkę do kosza wyrzucili pracownicy lokalu gastronomicznego w Rawie Mazowieckiej. Pieniądze zostały odnalezione w ostatniej chwili, ponieważ całość przywiezionych odpadów została przygotowana do przerobienia.

Pracownicy lokalu poinformowali dyżurnego, że poprzedniego wieczoru sprzątając lokal przed zamknięciem, omyłkowo wyrzucili do kosza kasetkę z pieniędzmi. Miało być w niej ponad 16 tysięcy złotych. Zrozpaczeni pracownicy, zanim przyszli do komendy sami szukali zguby, jednak bezskutecznie. Podejrzewali, że ktoś zauważył w kontenerze pieniądze i je przywłaszczył – informuje asp. Agata Krawczyk z KPP Rawa Mazowiecka.

Kryminalni zaczęli przeglądać monitoringi i ustalać, kto odebrał śmieci. Okazało się, że kilka godzin wcześniej kontener został przewieziony do miejsca składowania odpadów. W ostatniej chwili policjanci poinformowali pracowników sortowni o wstrzymaniu prac, ponieważ całość została już przygotowana do przerobienia.

Bójka w Głownie. Starcie kilkudziesięciu osób. Policja szuka świadków i zwiększa liczbę patroli

W jednym z worków znajdowała się kasetka z pieniędzmi. Kryminalni zabezpieczyli pojemnik z gotówką, która trafi do rąk właściciela restauracji.


Akcja policji Majówka 2024. Patrole w śmigłowcu i z drona. Grupa Speed „nie będzie miała litości”

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości