Ogłoszono wyniki konkursu ekologicznego pn.: „Przedszkolak ekologiem. Eko–domek” w trakcie którego należało wykonać domek z różnych materiałów, a w szczególności z surowców wtórnych. Przedszkolaki włożyły w wykonanie swoich prac dużo sił i chęci, a niżej na zdjęciach można zobaczyć efekty.

Poznaliśmy wyniki konkursu ekologicznego przedszkolaków

Celem konkursu ekologicznego pn.: „Przedszkolak ekologiem. Eko–domek”, który organizowano w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Janowie było kształtowanie wśród najmłodszych dzieci postaw ekologicznych takich jak troska o przyrodę oraz wykorzystywanie materiałów i surowców wtórnych.

Dzieci miały za zadanie wykonać ekologiczny domek. Konkursowe jury oceniało w oddanych pracach pomysłowość, walory artystyczne oraz estetykę, a ponadto wysoko punktowano elementy ekologiczne, które uwzględniono w własnoręcznych pracach przedszkolaków. Łącznie ocenie podlegało 11 prac, a oceniający nie mieli zbyt prostego zadania.

Wyniki konkursu ekologicznego:
  1. Alan Janio – grupa przedszkolan „Smerfy”
  2. Alicja Pietrasik – grupa przedszkolna „Słoneczka”
  3. Stanisław Matyja – grupa przedszkolna „Smerfy”.

Do laureatów konkursu na ekodomek trafiły nagrody rzeczowe o wartości łącznej 200 złotych, które przekazało Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Ponadto dyplomy i drobne pamiątki otrzymali pozostali uczestnicy konkursu ekologicznego:

Więcej o konkursie można przeczytać również TUTAJ na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowie.

Przeczytaj także:

Wyniki konkursu na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną (ZDJĘCIA)

Tatiana Kopala w finale czwartej edycji The Voice Kids