czwartek, 23 maja 2024

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku z udziałem samochodu i motocykla na ulicy Włókniarzy

Udostępnij

Do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki mercedes i motocykla marki honda doszło na skrzyżowaniu ulic Włókniarzy i Cmentarnej. Kobieta, wykonując skręt, wymusiła pierwszeństwo na motocyklu, którym poruszało się dwóch mężczyzn. Obaj trafili do szpitala, a stróże prawa wyjaśniają teraz okoliczności tego wypadku.

Dwóch mężczyzn jadących motocyklem ucierpiało w wypadku

W poniedziałek, 19 kwietnia o godz. 16:20 do Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic Włókniarzy i Cmentarnej.

Policjanci, którzy udali się na miejsce, w toku działań ustalili, że 49-letnia kobieta kierująca pojazdem marki mercedes wykonywała manewr skrętu w lewo w ulicę Cmentarną i nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście, który nadjeżdżał z przeciwnego kierunku.

Motorem marki honda poruszał się 43-latek wraz z 16-letnim pasażerem. Obaj trafili do Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie.

Po raz kolejny apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze, stosowanie zasady ograniczonego zaufania, przewidywanie zagrożenia i bezwzględne przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego ~ tłumaczą mundurowi z bełchatowskiej komendy

Badanie stanu trzeźwości uczestników tego wypadku wskazało, że wszyscy byli trzeźwi, a na miejscu policyjne działania ukierunkowano na oględziny, zabezpieczenie śladów i przesłuchanie świadków.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, o których również informujemy na naszym portalu.

Przeczytaj także:

Upamiętnili ofiary zbrodni katyńskiej. Bełchatowianie złożyli kwiaty i modlili się za poległych (ZDJĘCIA)

Program prac społecznie użytecznych pomógł znaleźć zatrudnienie dziewięciu bełchatowianom

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości