wtorek, 21 maja 2024

Wielbiciele marihuany wpadli w ręce mundurowych. Zabezpieczono 15 gram narkotyku

Udostępnij

Bełchatowska policja weszła w posiadanie 15 gramów marihuany, które zabezpieczono w trakcie interwencji na terenie gminy Zelów. W czasie akcji zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 27 lat, którzy zostali aresztowani i usłyszeli zarzuty do 3 lat pozbawienia wolności.

Kolejny przypadek posiadania marihuany w gminie Zelów

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, którzy zajmują się narkotykowymi procederami, w toku śledztwa ustalili, że na terenie jeden z posesji w gminie Zelów może znajdować się mężczyzna, który posiada i handluje narkotykami.

W piątek, 9 kwietnia bieżącego roku stróże prawa pojawili się pod domem podejrzanego. Drzwi otworzył mężczyzna, który został poinformowany o celu wizyty funkcjonariuszy policji. Był to podejrzewany 27-latek, który rzucił się do ucieczki. Ostatecznie pościg został zakończony zatrzymaniem mężczyzny.

Policjanci przedstawili podejrzanemu cel domowej wizyty, ale on uparcie zaprzeczał, że nie ma do czynienia z narkotykami. W wyniku przeszukania posesji mundurowi w kuchni znaleźli słoik wypełniony marihuaną, a zatrzymany dopiero wtedy zaczął się tłumaczyć, że jest to jego własnością.

Przy okazji ten interwencji w ręce policji wpadł inny fanatyk marihuany. Znajomy zatrzymanego 27-latka przyjechał w trakcie całego zajścia na posesję, a w podręcznej saszetce zabezpieczono dilerkę z narkotykami.

Łącznie mundurowi zabezpieczyli 15 gramów marihuany.

Obaj 27-letni mężczyźni trafią za kratki. Mieszkańcy gminy Zelów usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie o których również informujemy na naszym portalu.

Przeczytaj także:

50 mandatów i 3 zabrane prawa jazdy. Mundurowi prowadzili akcję „Prędkość”

Oszuści internetowi coraz częściej wyłudzają pieniądze za pomocą OLX i WhatsAppa

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości