piątek, 21 czerwca 2024

Usiłowanie zabójstwa w Opocznie. Żona chciała zabić męża

Udostępnij

43-letnia mieszkanka Opoczna została zatrzymana za usiłowanie zabójstwa męża. Mężczyzna miał ranę kłutą klatki piersiowej. Kobieta została tymczasowo aresztowana. Grozi jej nawet dożywocie.

Usiłowanie zabójstwa męża

Do tego przestępstwa doszło pod koniec marca. Dyżurny opoczyńskiej policji dostał zgłoszenie, że w mieszkaniu w Opocznie jest mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej. Jego stan był na tyle poważny, że wymagał operacji ratującej życie.

W mieszkaniu zabezpieczono szereg śladów kryminalistycznych, w tym nóż kuchenny. Do wyjaśnienia sprawy została zatrzymana 43-letnia mieszkanka Opoczna, żona pokrzywdzonego. Kobieta była nietrzeźwa, badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma blisko 3 promile alkoholu organizmie. Podejrzana trzeźwiała w policyjnej celi – mówi asp. Barbara Stępień z KPP w Opocznie.

Policjanci ustalili, że małżeństwo nie ma stałego miejsca zamieszkania i czasowo przebywali w mieszkaniu znajomych. W dniu usiłowania zabójstwa oboje pili tam alkohol. W pewnym momencie pomiędzy małżonkami doszło do kłótni oraz szarpaniny. Finał tej rodzinnej awantury był tragiczny.

Wypadek motocyklistów w Aleksandrowie Łódzkim. Kara więzienia dla 25-letniej sprawczyni wypadku

Jak ustalili śledczy pijana kobieta chwyciła nóż kuchenny, którym ugodziła swojego męża w klatkę piersiową, powodując u niego poważne obrażenia ciała. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Opocznie przedstawił kobiecie zarzut i wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do tego wniosku. Za usiłowanie zabójstwa kobiecie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Kara dla Amazon za wprowadzenie klientów w błąd. Firma musi zapłacić 31 mln zł

Usiłowanie zabójstwa w opocznie

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P