niedziela, 21 lipca 2024

Tragiczny wypadek na Mazurskiej w Łodzi. Zginęła 16-miesięczna dziewczynka

Udostępnij

W Wielką Sobotę (11 kwietnia) w wieżowcu na Mazurskiej w Łodzi doszło do tragedii. Z wysokości jedenastego piętra wypadła 16-miesięczna dziewczynka. Zginęła na miejscu. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla Łodzi Górnej.

Wypadek na Mazurskiej w Łodzi

Kilka minut przed godziną 16 w sobotę przez uchylone okno wypadła z mieszkania dziewczynka. W tym czasie była pod opieką ojca, a w domu byli jeszcze jej dwaj bracia w wieku 4 i 5 lat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczynka wypadła przez okno, gdy ojciec w kuchni przygotowywał herbatę. KRZYSZTOF KOPANIA, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi

Dziewczynka spadła na trawnik przed blokiem. Zginęła na miejscu.

Prokuratorskie śledztwo

Szczegółowo okoliczności śmierci 16-letniej dziewczynki wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury, która wszczęła śledztwo. Wstępne ustalenia wskazują na tragiczny, nieszczęśliwy wypadek i na razie śledczy nie wskazują na czyjąkolwiek odpowiedzialność za śmierć dziewczynki.

Policjanci na miejscu sprawdzili trzeźwość mężczyzny. Matka, gdy doszło do wypadku, była w pracy. Wypadek na Mazurskiej to już druga w ostatnim czasie sytuacja w Łodzi, gdzie dziecko wypada z okna, które wcześniej zostało prawdopodobnie uchylone przez kogoś z rodzeństwa.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P