wtorek, 23 lipca 2024

Sezon motocyklowy otwarty! Motocykliści z Łodzi wyjechali na ulice

Udostępnij

Dziewczyna na symulatorze motocykla
Ładna motocyklistka
Motocyklista
Motocyklista i balony
Motocykliści
Motocykliści
Dziewczyna na symulatorze motocykla
Motocykle
Motocyklista
Motocyklistka na symulatorze
Motocyklista
Motocykle
Otwarcie-sezonu-motocykle-24
Motocykliści
Motocyklista
Motocyklista
Motocyklista na mini motorku

Sezon motocyklowy 2019 oficjalnie ruszył! Łódzkie kluby i stowarzyszenia motocyklowe już po raz czwarty wspólnie zorganizowały otwarcie sezonu. O godzinie 10 spod Atlas Areny na łódzkie ulice wyjechało setki motocyklistów, wśród których nie zabrakło zawodników łódzkiego klubu żużlowego Orzeł Łódź. Zwieńczeniem wydarzenia była wielka parada ulicą Piotrkowską.

Otwarcie sezonu motocyklowego to nie tylko pokazy motocykli i parada, ale także wiele innych atrakcji. Organizatorzy przygotowali zbiórkę tak bardzo potrzebnej krwi, zabawy dla dzieci i gorący posiłek. Ci, którzy sami jeszcze nie jeżdżą na motocyklu, mogli spróbować tej sztuki na realistycznym symulatorze.

Mimo że pogoda nie dopisała, bo było zimno i padał śnieg, motocykliści nie zawiedli. Od sobotniego poranka gromadzili się licznie przed Atlas Areną. Łącznie w zlocie otwierającym sezon motocyklowy w Łódzkiem udział wzięło kilkuset motocyklistów.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P