wtorek, 23 lipca 2024

Wyniki wyborów do Rad Osiedli w Łodzi

Udostępnij

Wybory do Rad Osiedli odbyły się w niedzielę 7 kwietnia. Choć czas na ogłoszenie wyników Miejska Komisja Wyborcza ds. jednostek pomocniczych Miasta Łodzi miała do 7 maja, to oficjalne wyniki podano niespełna tydzień po wyborach. Kto wygrał? Zobaczcie sami:

Na osiedlach zaznaczonych szarym kolorem wybory nie były potrzebne. Zgłosili się tam kandydaci do rady osiedla w liczbie równej liczbie mandatów.

  1. Białasiewicz Lech
  2. Biniecka Ewa
  3. Januszkiewicz Edward
  4. Jaros Konrad
  5. Jędrzejczyk Janina
  6. Molewski Paweł
  7. Mucha Sylwia
  8. Nowak Tomasz
  9. Pecyna Edyta
  10. Piątkowska Mariola
  11. Simiera Halina
  12. Sosnowski Michał
  13. Szanecki Jan
  14. Szczepańska Renata
  15. Wiech Albin
  1. Barylski Zygmunt
  2. Cezarska-Majchrowska Aleksandra
  3. Chmielecka Elżbieta
  4. Czekalska Jadwiga
  5. Danielewska Krystyna
  6. Domaszewicz Milena
  7. Głowacki Tomasz
  8. Kowalski Tomasz
  9. Krygier Joanna
  10. Miłosz Bartłomiej
  11. Muras Aleksandra
  12. Ojrzyńska-Stasiak Karolina
  13. Olesinkiewicz Mariusz
  14. Pastuszka Dariusz
  15. Szadowiak Adrian
  16. Szczepaniak Piotr
  17. Szkudlarek Wiesław
  18. Wasiak Wojciech
  19. Więckowski Marcin
  20. Zarzycka Anna
  21. Zawirski Jacek
  1. Bajerska Aneta
  2. Brzeziński Tomasz
  3. Gilston Paulina
  4. Jóźwiak Monika
  5. Kempfi Paweł
  6. Kłys Krystyna
  7. Kosiński Mateusz Jan
  8. Mikołajczyk Paweł
  9. PiotrowskaDorota
  10. Rutkowska Elżbieta
  11. Stanisławska -Syluk Anna
  12. Świderski Waldemar
  13. Tomczyk Ryszard
  14. Walewski Romuald
  15. Wyrzykowski Paweł
  1. Chmielewska Anna Maria
  2. Chrabąszcz Izabela
  3. Dobroszek Ryszard
  4. Dziedzic Adam Grzegorz
  5. Głuszcz Paweł
  6. Golec-Piotrowski Krzysztof
  7. Gorgul-Tomczyk Małgorzata
  8. Lazari Anna
  9. Lewicki Kazimierz
  10. Pawłowski Rafał
  11. Riemer Maciej
  12. Sowa-Pertyńska Aleksandra
  13. Staniaszek Grażyna
  14. Stepułajtys-Lech Zuzanna
  15. Wróblewski Wiktor
  1. Bartczak Elżbieta
  2. Bartczak Monika
  3. Czarnecka Jadwiga
  4. Durlik Romuald
  5. Gabara Ewa
  6. Kowara Anna
  7. Krych Przemysław
  8. Kudliński Piotr Kamil
  9. Kułaga Dariusz
  10. Kułaniecka-Perz Elżbieta
  11. Leśniewski Mateusz
  12. Nowak Agnieszka
  13. Piechota Katarzyna
  14. Pietrzak Sławomir
  15. Pruk Elżbieta
  16. Ratajski Tadeusz
  17. Rzetelska-Łój Helena
  18. Tomczyk Krystian
  19. Wachowicz Damian
  20. Wawrzonek Marek
  21. Wdowiak Krystyna
  1. Anielak Tomasz
  2. Bloch Zdzisława
  3. Dziatlik Krzysztof Grzegorz
  4. Gałka Jakub
  5. Graczyk Janina Maria
  6. Jakóbowska Krystyna
  7. Kaczmarska Maria
  8. Kędzia Łukasz
  9. Kospin Paweł
  10. Kuchler Antoni
  11. Lewandowski Lech Arkadiusz
  12. Mikołajczyk Dorota Maria
  13. Nowak Roman
  14. Pinek Mirosław
  15. Rytwińska Anna Maria
  16. .Starczewski Mariusz Tadeusz
  17. Szulc Piotr
  18. Widłak Radosław
  19. Wieczorek-Kempa Alicja
  20. Woźniak Danuta
  21. Żuchalski Karol
  1. Arnold-Szuwalska Ewa
  2. Bartosik Michał Walenty
  3. Bartosik Natalia
  4. Burda Andrzej
  5. Fryde Małgorzata
  6. Grodzicki Sławomir
  7. Klimczak Stanisław
  8. Kucharski Tomasz
  9. Kuszyńska Karolina
  10. Nowicka Anna
  11. Ochman-Rudzka Katarzyna
  12. Piasecki Mateusz
  13. Płaszczyński Piotr
  14. Przyłęcki Kamil
  15. Romanowski Michał Marek
  16. Solińska Bożena
  17. Szczepaniak Tomasz
  18. Wentland Justyna
  19. Werner Robert
  20. Wilczyńska Krystyna
  21. Wiśniewska Monika
  1. Boruszczak Grażyna
  2. Cieślak Alicja
  3. Cieślak Magdalena
  4. Drzewiecki Krystian
  5. Jędrzejczak Marek
  6. Kapitułka Waldemar
  7. Kuna Damian
  8. Nockowska Małgorzata
  9. Pawłowski Maciej
  10. Piestrzeniewicz Marian
  11. Pietrzak Irena
  12. Rochowczyk Patryk
  13. Strzelecki Krzysztof
  14. Zaborski Michał
  15. Załomski Łukasz
  1. Drobniczak Beata
  2. Kanicka-Fałek Beata
  3. Kołacz Wiesława
  4. Kołodziejczyk Dominika
  5. Łuczak Alina6.Owczarek Adam
  6. Pakuła Monika
  7. Strawa Łukasz
  8. Surdykowska Barbara
  9. Suwalak Kamila
  10. Suwalak Tomasz
  11. Śmiechowicz Janina
  12. Śmiechowicz Lucyna
  13. Włodarczyk Wojciech
  14. Wojtyra Monika
  1. Chęsz Damian
  2. Cyrański Michał
  3. Głąbski Mieczysław
  4. Grot Maciej
  5. Jakiel Mariusz
  6. Janicka-Sobierajska Grażyna
  7. Łukomska Krystyna
  8. Łukowska Anna
  9. Politowski Ryszard
  10. Raźna Elżbieta
  11. Różycki Mariusz
  12. Rysz Jacek
  13. Ulkowska Paulina
  14. Zywert Wiesław
  15. Żuber Marcin
  1. Adamski Jakub
  2. Deptuła Teresa
  3. Kamińska Jolanta
  4. Kolińska Anna
  5. Kucharski Marcin
  6. Kuskowska Elżbieta
  7. Łoś Dariusz
  8. Marzec Radosław
  9. Milczarek Małgorzata
  10. Mrozowski Wojciech
  11. Naporowska Żaneta
  12. Oracz Małgorzata
  13. Osiński Piotr
  14. Pietrasiak Jakub
  15. Polaszczyk Monika
  16. .Szostek Tadeusz
  17. Szymczykiewicz Kamil
  18. Tylman Liliana
  19. Węcław Halina
  20. Wroniszewska Halina
  21. Zalega Monika
  1. Dorociak Elżbieta
  2. Gacka Barbara Elżbieta
  3. Gruszka Mariusz
  4. Guldon Jerzy
  5. Józefiak Ewa
  6. Just Dorota
  7. Klimanek Marta
  8. Masłowski Krzysztof
  9. Staniszewska Paulina
  10. Stefanowski Mikołaj
  11. Szymczak-Ryczel Joanna
  12. Ścibor Kamila
  13. Tomaszewska Barbara
  14. Ułański Krzysztof
  15. Żak Janusz Grzegorz
  1. Czarnota Irena
  2. Dziubek Sławomir Dariusz
  3. Gąsiorowski Józef
  4. Granczka Piotr
  5. Kowalczyk Elżbieta
  6. Maciejewski Andrzej
  7. Malinowski Wiesław
  8. Pabich Michał
  9. Parol Urszula
  10. Pawlicki Eugeniusz
  11. Robaczyńska Iwona
  12. Sekieta Anna
  13. Stasiak Rafał
  14. Świtalska Jadwiga
  15. Świtalski Sylwester
  1. Derczyński Kazimierz
  2. Gejgał Agnieszka
  3. Jędrzejewska-Wysocka Barbara
  4. Kacprowska Anna
  5. Kordek Barbara Agnieszka
  6. Kulesza Michał Franciszek
  7. Kwiatkowski Krzysztof
  8. Lechowska Ismena
  9. Mantykiewicz Małgorzata Iwona
  10. Myślińska Teresa Zofia
  11. Pisera Grażyna
  12. Radecki Marcin Piotr
  13. Stelmach Danuta Maria
  14. Stręk Paweł
  15. Włodarczyk Aleksandra
  1. Derczyński Kazimierz
  2. Gejgał Agnieszka
  3. Jędrzejewska-Wysocka Barbara
  4. Kacprowska Anna
  5. Kordek Barbara Agnieszka
  6. Kulesza Michał Franciszek
  7. Kwiatkowski Krzysztof
  8. Lechowska Ismena
  9. Mantykiewicz Małgorzata Iwona
  10. Myślińska Teresa Zofia
  11. Pisera Grażyna
  12. Radecki Marcin Piotr
  13. Stelmach Danuta Maria
  14. Stręk Paweł
  15. Włodarczyk Aleksandra
  1. Andrzejczak Tomasz
  2. Biniek Agnieszka
  3. Biniek Marcelina
  4. Bogdan Grażyna
  5. Defińska Jolanta
  6. Gabrysiak Sylwester
  7. Kamiński Arkadiusz
  8. Kozińska Sylwia
  9. Kuch Agnieszka
  10. Kuzik Kamil
  11. Majewski Eugeniusz
  12. Olesiński Zdzisław
  13. Rosińska Jolanta
  14. Szkup Agnieszka
  15. Zgierski Zbigniew
  1. Bruchajzer Piotr
  2. Gabryelczyk Magdalena
  3. Gruszczyńska Marianna
  4. Horynek Andrzej
  5. Idzikowska Laura
  6. Kędzierska Aneta
  7. Kijewska Barbara
  8. Kowalczyk Barbara
  9. Macander Adam
  10. Niepiekło Bogusława
  11. Olas Anna
  12. Rudczyk Urszula
  13. Sawicki Krzysztof
  14. Sztajkowska Beata
  15. Wyrwas Agnieszka
  1. Andrysiewicz-Skład Ewa
  2. Antczak Joanna
  3. Bauer Włodzimierz
  4. Bednarek Krzysztof
  5. Bieniek Radosław
  6. Dzwonecka Małgorzata
  7. Helbik Tomasz
  8. Kaczmarek Remigiusz
  9. Karwańska Karolina
  10. Kumańska Julia
  11. Latocha Sebastian
  12. Michalak Łukasz
  13. Rosowski Marcin
  14. Skrzypek Anna
  15. Sujecka Małgorzata
  1. 1.Adamska Ewa
  2. Golis Iwona
  3. Kępka-Walczak Katarzyna
  4. Kłusek Klaudyna
  5. Kołodziej Agnieszka
  6. Kowalczyk Czesław
  7. Ługiewicz Janusz
  8. Ługiewicz Mariusz
  9. Piwiec Antoni
  10. Rahnema-Baj Niloufar
  11. Siepietowski Jarosław
  12. Skalski Rafał
  13. Słowik Mirosława
  14. Wieczorek Włodzimierz
  15. Zalewska Karolina
  1. Antoniak Andrzej
  2. Cieślar Elżbieta
  3. Donatowicz Andrzej
  4. Drozd Waldemar
  5. Frątczak Piotr
  6. Jagoda Dorota
  7. Kaźmierczak Piotr
  8. Kominiarczyk Janusz
  9. Kucharski Arkadiusz
  10. Ludwiczak Bożenna
  11. Nieskórski Jerzy
  12. Nowak Józef
  13. Pancer Agnieszka
  14. Pomozow Sergiusz
  15. Sikorska Zofia
  16. Siwiński Mikołaj
  17. Sławińska Ewa
  18. Stankiewicz Robert
  19. Wiernicka Kinga
  20. Zborowska Katarzyna
  21. Złotocka Ewa
  1. Bienias Dorota
  2. Dubel Maciej
  3. Dużyński Kay
  4. Góra Adam
  5. Ignatjew Wojciech
  6. Jankowska Anna
  7. Kietlińska Anetta
  8. Lewandowska Beata
  9. Łaszkiewicz-Szymańska Małgorzata
  10. Matecka Paulina
  11. Michalak Marcin
  12. Niedzielski Artur
  13. Olejnik Zbigniew
  14. Strzemecki Stanisław
  15. Supeł Filip
  16. Szybka Michał
  17. Ślot Marek
  18. Tomczyk Michał
  19. Trzebiński Piotr
  20. Więckowski Henryk
  21. Wiśniewska Małgorzata
  1. Banasiak Teresa
  2. Bartosiak Małgorzata
  3. Bednarski Zygmunt
  4. Błaszkiewicz Krzysztof
  5. Chojnacka-Duraj Justyna
  6. Derlich Grażyna
  7. Duraj Paweł
  8. Grzeszczyk Marta
  9. Kałużny Grzegorz
  10. Kołodziejczyk Jakub
  11. Kubiak Anna
  12. Lamenta Zofia
  13. Latuska Piotr
  14. Lik Krystian
  15. Marcjaniuk Mirosława
  16. Ożegalska Małgorzata
  17. Strzemecka Monika
  18. Tomczyk Elżbieta
  19. Tylman Sebastian
  20. Wiśnik Mirosław
  21. Wujek Sebastian
  1. Ammer Dariusz
  2. Bajraszewska Ewelina
  3. Bednarek Bożena
  4. Błazik Zofia
  5. Frycz Wojciech
  6. Kulpa Małgorzata
  7. Pytel Szymon
  8. Rogala-Lewicki Adam
  9. Rutowicz Marian
  10. Sarnowska Elżbieta
  11. Skrabek Ewa
  12. Sobieski Jerzy
  13. Solarski Zygmunt
  14. Szczerkowski Bogumił
  15. Wilhelmi-Kotnowska Daria
  1. Bartosik Karol
  2. Cała Jolanta
  3. Czech Wiesław
  4. Głąbski Jerzy
  5. Gołaszewski Marcin
  6. Gorczyca Kacper
  7. Kopczyński Jacek
  8. Markus Sławomir
  9. Pawlak Paweł
  10. Piaseczna Patrycja
  11. Rabiega Anna
  12. Stasiak-Lazam Katarzyna
  13. Strzałkowski Henryk
  14. Zgit Janusz
  15. Ziółkowski Dawid
  1. Andrysiak Grzegorz Witold
  2. Artomska Róża
  3. Bernacik Tomasz Rafał
  4. Bielicz-Kotlarska Beata Anna
  5. Bińczyk Alicja Bogumiła
  6. Bors Sławomir Janusz
  7. Brzeziński Jan Tadeusz
  8. Domański Krzysztof
  9. Dynarski Kamil
  10. Gajewski Janusz Wojciech
  11. Karasiewicz Mateusz
  12. Koszewska Agata
  13. Koszewski Jędrzej
  14. Marcinkiewicz Mariusz
  15. Nowakowska Anna
  16. Rulewicz Jakub
  17. Sobczyk Aneta
  18. Szczęsny Daniel Mikołaj
  19. Tymanowska Katarzyna Monika
  20. Uciński Kacper Paweł
  21. Zakrzewski Wojciech
  1. Adamczewski Leonard
  2. Adamowicz Ryszard
  3. Barczyński Adam
  4. Bartczak Barbara
  5. Bąk Paweł
  6. Czerwiński Radosław
  7. Galant Tomasz
  8. Gębski Krzysztof
  9. Kowalczyk Anna
  10. Królikowski Lech
  11. Leszczyński Wojciech
  12. Młodziejewski Marcin
  13. Olszewski Tomasz
  14. Smoliński Adam
  15. Waliszewski Jan
  1. Adamczewska Krystyna
  2. Czapnik Grzegorz
  3. Czop Sławomir
  4. Godala Bożena
  5. Jędrasik Robert
  6. Kamińska-Kaszuba Teresa
  7. Kołodziejski Hubert
  8. Kosior Kazimierz
  9. Kucharski Edward
  10. Olejnik Tomasz
  11. Pisarski Wojciech
  12. Przybył Małgorzata
  13. Sołtysiak Andrzej
  14. Walas Bogusława
  15. Wolski Ryszard
  1. Antosik Jadwiga
  2. Domagalska Ewa
  3. Dominiak Paula
  4. Furtak Małgorzata
  5. Grzelak Katarzyna
  6. Jakubowski Jakub
  7. Kołada Lucjan
  8. Lewandowska Barbara
  9. Lorek Rafał
  10. Łyczek-Skarżycka Teresa
  11. Marczewska Katarzyna
  12. Matuszewska Małgorzata
  13. Nowakowski Piotr
  14. Rudnicka Zofia
  15. Sińczak Marek
  16. Smorawska Anna
  17. Staroń Feliks
  18. Sumiński Piotr
  19. Szymacha Barbara
  20. Wojech Adam
  21. Zakrocka Grażyna
  1. Borowska Urszula
  2. Dobroszek Marcin
  3. Dudzińska Halina
  4. Gondorek Krystyna
  5. Hubert Jakub
  6. Jaruga Wanda
  7. Jasińska-Szychta Magdalena
  8. Kamińska-Jakimiak Sławomira
  9. Kaźmierczak-Hauk Elżbieta
  10. Kisiel Barbara
  11. Ławecka Jadwiga
  12. Sodol Konrad
  13. Szmidt Bożena
  14. Szymańska Maria
  15. Wentel-Jendrys Dorota
  1. Brózio Mirosław
  2. Ciesielska Maria
  3. Ciesielski Ryszard
  4. Derengowski Marcin
  5. Grabowski Grzegorz
  6. Kaczorowski Andrzej
  7. Mańka Krzysztof
  8. Matusiak Kazimiera Jadwiga
  9. Myślińska Alina
  10. Piotrowska Iwona
  11. Piwowarska-Jędrzejczak Izabela
  12. Potasiak Piotr
  13. Pruski Arkadiusz
  14. Rzymkowski Marcin
  15. Skopiński Kacper
  16. Sztuka Stanisław
  17. Tatrocka Maria
  18. Trzewikowski Arkadiusz
  19. Walak Józef
  20. Wysota Krystyna
  21. Zawalski Sebastian
  1. Alama Ewa
  2. Bartosik Hanna
  3. Czarnecka Elżbieta
  4. Czechowski Piotr
  5. Kowalczyk Agnieszka
  6. Kruk Zbigniew
  7. Książczyk Mariusz
  8. Kubacka Agnieszka
  9. Kwiatkowski Michał
  10. Łuszczyńska Dorota
  11. Makowski Krzysztof
  12. Marciniak Marta
  13. Roethel Alicja
  14. Sałata Paweł
  15. Zieliński Maciej
  1. Badura Elżbieta
  2. Franczuk Mateusz
  3. Gajewska Wiesława
  4. Gralka Jolanta
  5. Harasiński Ryszard
  6. Jabłoński Marek
  7. Kaflak Andrzej
  8. Kaflak Justyna
  9. Lipiński Janusz
  10. Marszał Marek
  11. Mentek Anna
  12. Olejniczak Adam
  13. Orszulak Jarosław
  14. Piątczak Rafał
  15. Przybysz Marian
  16. Skóra Grażyna
  17. Sobczyk Marek Henryk
  18. Sobutka Monika
  19. Szadkowska Edyta
  20. Szczepaniak Jadwiga
  21. Szymańska Krystyna
  1. Frątczak Mateusz
  2. Granisz Patryk
  3. Kędziora Hieronim
  4. Lewandowski Tomasz
  5. Mentrycki Adam
  6. Mielczarek Mariusz
  7. Pieróg Piotr
  8. Prasał Tomasz
  9. Siudek Witold
  10. Stasiak Łukasz
  11. Szczepański Mieczysław
  12. Świdzińska Ewa
  13. Wasilewska Elżbieta
  14. Woźnicki Adam
  15. Żaromińska Danuta
  1. Hołys-Lewy Katarzyna
  2. Kowalski Grzegorz
  3. Krygier Robert
  4. Kwapisz Liliana
  5. Lach Bożena
  6. Mentrycki Michał
  7. Nowak Magdalena
  8. Odrowska Katarzyna
  9. Oklesińska Ewa
  10. Ozdoba Teresa
  11. Przybysz Marek
  12. Strumiński Rafał
  13. Szczepaniak Wiesław
  14. Szymański Andrzej
  15. Zych Jerzy
  1. Dziomdziora Barbara
  2. Gać-Salęta Beata
  3. Granatowska Irena
  4. Grodzka Bożena
  5. Igielska Agnieszka
  6. Jeske Monika Jolanta
  7. Piechowski Wojciech
  8. Raczkowska Natalia
  9. .Seta Małgorzata
  10. Sowiński Krzysztof
  11. Szymczak Paulina
  12. Waliszewska Wiesława
  13. Wilanowicz Katarzyna
  14. Zrobek Janusz
  15. Zrobek Teresa
  1. Barcikowska Leokadia
  2. Bąk Teresa
  3. Ciach Cezary
  4. Drążczyk Paweł
  5. Fitas Paweł
  6. Gomulak Alicja
  7. Jakiel Tadeusz
  8. Jończyk Tadeusz
  9. Krawczyk Henryka
  10. Lenica Marlena
  11. Muszkiet Piotr
  12. Obiedziński Piotr
  13. Sikora Jan
  14. Szmit Aneta
  15. Wojtaszczyk Krzysztof
Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P