piątek, 21 czerwca 2024

Pseudokibice z Łodzi zatrzymani za narkotyki. W samochodzie i mieszkaniu mieli też 20 tys. złotych

Udostępnij

Pseudokibice-lodz
Pseudokibice-lodz2
Pseudokibice-lodz3
Pseudokibice-lodz4
Pseudokibice-lodz5

Pseudokibice z Łodzi odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mężczyzn zatrzymali policjanci z wojewódzkiej komendy. Podczas przeszukania ich mieszkań funkcjonariusze znaleźli blisko 2,7 kg marihuany i 200 gramów amfetaminy.

Pieniądze i narkotyki

Do przeszukań doszło 3 czerwca. Policjanci pojawili się pod jedną z kamienic przy ulicy Sienkiewicza w Łodzi. Z ich ustaleń wynikało, że w mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki. W momencie, gdy z lokalu wychodziło dwóch mężczyzn, policjanci przystąpili do akcji.

W mieszkaniu wyczuwalny był charakterystyczny zapach marihuany. Do przeszukania lokalu wykorzystano psa służbowego wyszkolonego do odnajdowania narkotyków. Z jego pomocą policjanci zabezpieczyli ponad 160 gramów marihuany. Co więcej w samochodzie jednego z mężczyzn policjanci znaleźli 10 tysięcy złotych. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 26 lat, obaj to pseudokibice z Łodzi. Jest to istotne, ponieważ policjanci mają wiedzę, że grupy kibicowskie w Łodzi zajmują się handlem narkotyków na szeroką skalę.

Funkcjonariusze nie poprzestali na tych działaniach. Dotarli jeszcze do dwóch mieszkań zajmowanych przez podejrzewanych, w których znaleźli ponad 10 tys. złotych, a także narkotyki i wagę elektroniczną do porcjowania środków odurzających. Łączenie w trzech lokalach policjanci zabezpieczyli blisko 2,7 kilograma marihuany i 200 gramów amfetaminy. nadkom. ADAM KOLASA z KWP w Łodzi

Zatrzymani są ściśle powiązani ze środowiskiem pseudokibiców jednego z łódzkich klubów piłkarskich. W najbliższym czasie usłyszą prokuratorskie zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi im za to do 10 lat pozbawienia wolności. Śledczy planują skierować do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanych.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P