czwartek, 23 maja 2024

Projekt „Kosmiczna wiedza II” w „Energetyku”. To ciekawa szansa na podniesienie kwalifikacji dla 40 uczniów

Udostępnij

Unijny projekt dla technicznych kierunków w ZSP nr 1 im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 pn.: „Kosmiczna wiedza II – kursy i szkolenia w ZSP nr 1 w Bełchatowie”.

Oferta jest skierowana do uczniów klas III i IV Technikum Energetycznego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie na kierunkach technik: elektronik, elektryk, informatyk, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i pojazdów samochodowych.

W ramach projektu będą realizowane kursy zawodowe SEP zakończone egzaminem, specjalistyczne szkolenie IPC, czyli zaawansowane metody lutowania i naprawy pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej, które potwierdzone będą międzynarodowym certyfikatem ukończenia oraz staże zawodowe ze stypendium w wysokości 1800 złotych brutto dla każdego ucznia.

Ta oferta to szansa dla 40 uczniów, którzy mogą całkowicie za darmo podnieść kwalifikacje. Termin rekrutacji upływał 30 kwietnia tego roku, ale zdecydowano się na przedłużenie do poniedziałku, 31 maja, ponieważ dopuszcza się taką możliwość do momentu uzbierania wymaganej liczby uczestników. W przypadku nieuzyskania wymaganej liczby uczestników rekrutacja może zostać przedłużona. O fakcie wzięcia udziału w projekcie będą też decydować kwestie dochodowe.

Ponadto TUTAJ można dowiedzieć się nieco więcej o naborze i znaleźć załączniki do dokumentów, które wypełnione można składać w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. gen. Ludwika Czyżewskiego przy ul. Czaplinieckiej 96 w Bełchatowie. Nabór kolejnych 40 uczniów przewidziano na początku 2022 roku.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości