Miejskie Korty Tenisowe zostaną otwarte już w sobotę, 15 maja

Sezon na tenis ziemny w Bełchatowie za pasem. Już w sobotę, 15 maja Miejskie Korty Tenisowe przy ul. Edwardów 8, zostaną otwarte. Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie zakomunikowało, że otwarcie obiektu planowano trochę wcześniej, ale niezbyt dobra pogoda utrudniła prace mające na celu przygotowanie nawierzchni.

Miejskie Korty Tenisowe będą niezmiennie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-21, a w weekendy od godz. 8 do 16. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 798-461-713 lub na platformie Twój Tenis.

– Na terenie naszego obiektu cyklicznie organizowane są turnieje na poziomie amatorskim, a ponadto korty cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego miasta w różnym wieku od dzieci i młodzieży przez osoby dorosłe aż po seniorów ~ informuje Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie

Do użytku Miejskie Korty Tenisowe zostały przekazane 1 maja 2004 roku. Do dyspozycji bełchatowianek i bełchatowian jest 6 pełnowymiarowych ceglanych kortów do tenisa ziemnego. Każdy kort ma powierzchnię 450m2, co łącznie zajmuje obszar 2700m2. Do dyspozycji sportowców i kibiców jest 118 miejsc siedzących i 65 miejsc parkingowych. Ponadto korty do tenisa ziemnego mają półautomatyczny system nawadniania oraz oświetlenie, które pozwala na uprawianie tej dyscypliny sportowej także wieczorem.

Regulamin Miejskich Kortów Tenisowych
Cennik Miejski Kortów Tenisowych