wtorek, 21 maja 2024

Miejskie Korty Tenisowe w Bełchatowie czynne od połowy maja

Udostępnij

Miejskie Korty Tenisowe zostaną otwarte już w sobotę, 15 maja

Sezon na tenis ziemny w Bełchatowie za pasem. Już w sobotę, 15 maja Miejskie Korty Tenisowe przy ul. Edwardów 8, zostaną otwarte. Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie zakomunikowało, że otwarcie obiektu planowano trochę wcześniej, ale niezbyt dobra pogoda utrudniła prace mające na celu przygotowanie nawierzchni.

Miejskie Korty Tenisowe będą niezmiennie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-21, a w weekendy od godz. 8 do 16. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 798-461-713 lub na platformie Twój Tenis.

– Na terenie naszego obiektu cyklicznie organizowane są turnieje na poziomie amatorskim, a ponadto korty cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego miasta w różnym wieku od dzieci i młodzieży przez osoby dorosłe aż po seniorów ~ informuje Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie

Do użytku Miejskie Korty Tenisowe zostały przekazane 1 maja 2004 roku. Do dyspozycji bełchatowianek i bełchatowian jest 6 pełnowymiarowych ceglanych kortów do tenisa ziemnego. Każdy kort ma powierzchnię 450m2, co łącznie zajmuje obszar 2700m2. Do dyspozycji sportowców i kibiców jest 118 miejsc siedzących i 65 miejsc parkingowych. Ponadto korty do tenisa ziemnego mają półautomatyczny system nawadniania oraz oświetlenie, które pozwala na uprawianie tej dyscypliny sportowej także wieczorem.

Regulamin Miejskich Kortów Tenisowych
Cennik Miejski Kortów Tenisowych

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości