piątek, 14 czerwca 2024

Pożar na Piotrkowskiej w Łodzi. Ewakuacja z dachu kamienicy

Udostępnij

Pożar na Piotrkowskiej w Łodzi wybuchł wieczorem we wtorek (9 czerwca). Strażacy dostali zgłoszenie o płomieniach wydobywających się z dachu kamienicy pod numerem 136. Na miejsce zadysponowano 9 zastępów strażaków. Na szczęście ogień szybko udało się opanować.

Pożar na Piotrkowskiej

Ogień na strychu kamienicy wybuchł około godziny 19 we wtorek. Strażacy dostali informację, że z budynku pod numerem 136 wydobywają się dym i języki ognia. Na miejsce zadysponowano 9 zastępów strażaków, którzy w ogniem poradzili sobie w kilkanaście minut.

W zgłoszeniu była także informacja o mężczyźnie stojącym na dachu płonącej kamienicy. Strażacy ewakuowali go przy pomocy podnośnika. Okazało się, że mężczyzną jest bezdomny, który nocował na strychu.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez bezdomnego. Rannym mężczyzną zajęli się ratownicy medyczni. A sprawę wyjaśniają łódzcy policjanci.

W kamienicy przy Piotrkowskiej 136 mieszczą się lokale usługowe, a na wyższej kondygnacji mieszkania.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zastosowania tlenoterapii hiperbarycznej w sporcie. Ekologia w produkcji suplementów.