czwartek, 20 czerwca 2024

Poszukiwany mężczyzna zamknął 19-latka w mieszkaniu i groził, że go zabije

Udostępnij

Poszukiwany mężczyzna do odbycia kary w więzieniu przywiózł 19-latka do mieszkania w Łodzi, groził mu, że go zabije i zamknął w mieszkaniu. W środku policjanci znaleźli 9 kg różnych narkotyków. Sąd aresztował 25-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzuty związane z pozbawieniem wolności i kierowaniem gróźb wobec 19-letniego mieszkańca Gdańska. Starszy z mężczyzn chciał swoim zachowaniem zmusić 19-latka do tego, by nie powiadamiał służb o działalności przestępczej.

Poszukiwany mężczyzna zatrzymany

Jak wynika z ustaleń śledczych, 19-letni mieszkaniec Gdańska został przewieziony do Łodzi przez trzech mężczyzn. W jednym z mieszkań miał uczestniczyć w przestępczym procederze, o którym służby nie chcą jeszcze informować.

Atak nożownika w szpitalu w Zgierzu. Zarzuty dla sprawcy

Wiadomo, że w mieszkaniu doszło do szamotaniny. Jeden ze sprawców uderzył 19-latka otwartą dłonią w twarz, a następnie zagroził mu, że go zabije. Następnie, pokrzywdzony został zamknięty w mieszkaniu.

Na podstawie zapisu z monitoringów ustalono tożsamość sprawców zdarzenia. Jednym z nich okazał się być 25-latek. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, gdzie przetrzymywano 19-latka, policjanci zabezpieczyli środki odurzające w znacznej ilości, w tym 146 gramów marihuany, 43 gramy mefedronu, 18 gramów haszyszu oraz 8604 gramów żelków zawierających THC – informuje Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Mężczyzna został zatrzymany w domu w gminie Stryków, był zaskoczony.

Początkowo nikt nie reagował na okrzyki ,,policja”, jednak po chwili drzwi otworzył ojciec poszukiwanego. W lokalu funkcjonariusze odnaleźli zaskoczonego 25-latka. Mężczyzna nie stawiał oporu, został zatrzymany – informuje podkom. Adam Dembiński z KWP w Łodzi.

Podczas przesłuchania 25-latek nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Łódź-Polesie, sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu kara pozbawienia wolności w wymiarze do lat 10.

Akcja policji od 1 marca. Mandaty także dla pieszych

Policja informuje, że 25-latek to poszukiwany mężczyzna do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z innymi wykroczeniami, które wcześniej popełnił.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Content calendar creation. Surowce do produkcji suplementów diety.