wtorek, 16 lipca 2024

Pijany kierował… walcem drogowym

Udostępnij

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 57 letni mieszkaniec Sulejowa, który po drogach w Libiszowie (pow. opoczyński) jeździł walcem drogowym. Mężczyzna uszkodził samochód i ogrodzenie posesji. O pijanym kierowcy walca policję powiadomili świadkowie. 57-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili, że to pracownik jednej z firm wykonujących prace przy remontowanej trakcji kolejowej. Pijany kierowca walca miał blisko 3 promile alkoholu i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2020 roku. To jednak nie przeszkodziło 57-latkowi z Sulejowa wsiąść za kierownicę walca i jeździć po Libiszowie.

Pijany kierowca walca podczas swojego rajdu uszkodził ogrodzenie jeden z posesji. Upadające ogrodzenie uszkodziło zaparkowany obok samochód.

Za spowodowanie zdarzenia drogowego kierujący został ukarany mandatem. Natomiast, za popełnione przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P