piątek, 14 czerwca 2024

Pijana kobieta za kierownicą zatrzymana. Miała 2,5 promila alkoholu w organizmie

Udostępnij

38-letnia kobieta mając w organizmie 2,5 promila alkoholu, uszkodziła inny pojazd i ogrodzenie przy ul. Częstochowskiej w Bełchatowie. Nieodpowiedzialna kierująca pojazdem marki renault straciła już prawo jazdy, a teraz odpowie przed sądem, gdzie grozi jej do 2 lat więzienia. W całej sytuacji pomogła spostrzegawczość kobiety, która widziała całe zajście.

Pijana kobieta „za kółkiem” uszkodziła osobówkę i płot

Poniedziałek, 19 kwietnia przyniósł kolejnego pijanego kierowcę na terenie powiatu bełchatowskiego. Tym razem była to kobieta, a całe zdarzenie miało miejsce około godz. 18:00 przy ul. Częstochowskiej w Bełchatowie.

Z relacji zgłaszającej kobiety wynikało, że ta przez okno zobaczyła jak kobieta kierująca pojazdem marki renault, w trakcie manewru cofania uderzyła w samochód osobowy, który był zaparkowany przed jednym z budynków. Sprawczyni zdarzenia wysiadła z pojazdu, aby sprawdzić, co się wydarzyło. Niewzruszona wróciła za kierownicę i przejechała na inne miejsce parkingowe, po drodze uszkadzając ogrodzenie.

Kobieta, która widziała całe zdarzenie, natychmiast postanowiła zareagować i pobiegła na miejsce zdarzenia i wezwała policję po tym jak poczuła od kierującej woń alkoholu.

Mundurowi, którzy dotarli na miejsce zbadani stan trzeźwości kierującej pojazdem renault. Wynik to 2,5 promila alkoholu.

38-latka straciła prawo jazdy. Teraz grozi jej nawet do dwóch lat pozbawienia wolności za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę oraz stosowanie się do hasła „Jadę, nie piję”. Nieodpowiedzialność może doprowadzić do niepotrzebnych, tragicznych sytuacji na drodze ~ tłumaczą stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, o których również informujemy na naszym portalu.

Przeczytaj także:

Czołowe zderzenie fiata z BMW w Wadlewie. Dwie poszkodowane osoby trafiły do szpitali (ZDJĘCIA)

Złodziej artykułów spożywczych i drogich alkoholi zatrzymany przez bełchatowską policję

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Hello world ! e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Zalety komór hiperbarycznych.