Hanna Ostulska i jej mikrofalówka stworzona z surowców wtórnych wygrała konkurs pn. „Ekologiczny sprzęt domowy” organizowany w przedszkolnej placówce w Niedyszynie. Do najlepszych trafiły atrakcyjne nagrody, a pozostali za udział otrzymali upominki.

Mikrofalówka z papieru i plastiku najlepsza w konkursie

W marcu w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku „Mali Giganci” w Niedyszynie należącym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzelowie zorganizowano konkurs pn. „Ekologiczny sprzęt domowy”. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać z surowców wtórnych przedmioty, które są wykorzystywane do codziennych czynności w gospodarstwie domowym.

https://www.facebook.com/powiatbelchatowski/posts/4060412500646962

Jury stanęło przed trudnym zadaniem, bo wszystkie 9 prac było przygotowane na wysokim poziomie pomysłowości i formy wykonania. Większość z nich utworzono z papieru i z tworzyw sztucznych (plastiku).

Ostatecznie wygrała Hanna Ostulska, której autorstwem była mikrofalówka, drugi był Michał Kulik i jego ekspres do kawy, a trzecia Julia Tłoczek, która zaprezentowała z surowców wtórnych odkurzacz. Dalej plasowali się:

Dzieci, które nie zajęły miejsca na podium otrzymało nagrody pocieszenia, a z kolei laureaci z miejsc 1-3 otrzymali książeczki i gry edukacyjne o łącznej wartości 300 złotych. Główne nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.

Przeczytaj także:

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w bełchatowskim SOSW (ZDJĘCIA)

Młoda bełchatowianka wystąpiła w finale „The Voice Kids”. Jak się spisała?