niedziela, 19 maja 2024

Pedofil zgwałcił dziewczynkę w Łodzi. Grozi mu dożywocie

Udostępnij

Wstrząsające ustalenia łódzkiej prokuratury. Pedofil zgwałcił dziewczynkę w łódzkich lesie. Policjanci ustalili, że dziewczynka w wieku poniżej 15 lat poznała 17-letniego mężczyznę przez Internet. Przez pewien czas rozmawiali ze sobą za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. W końcu doszło do spotkania.

Pedofil zgwałcił dziewczynkę w łódzkim lesie

17-latek z małoletnią umówił się w jednym z lasów w Łodzi. Nastolatkowie spotkali się we wtorek (2 kwietnia). Tam doszło do tragedii. 17-letni pedofil zgwałcił małoletnią.

Grozi mu kara więzienia w wymiarze nie krótszym niż 5 lat z dożywociem włącznie – mówi

Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi

Mężczyzna został zatrzymany, a w piątek (5 kwietnia) na wniosek łódzkiej prokuratury sąd podjął decyzję o areszcie dla 17-letniego mężczyzny. Ze względu na dobro pokrzywdzonej dziewczynki, śledczy nie ujawniają szczegółów dotyczących tego przestępstwa.

Cisza wyborcza podczas wyborów 2024. Zasady, kary za złamanie ciszy wyborczej

Pedofile z Łodzi i województwa Łódzkiego

Od kilku lat po zmianie przepisów, by lepiej chronić ofiary i potencjalne ofiary przed napaściami seksualnymi, dane skazanych pedofilów są publiczne. Niestety, nawet jawność danych i miejsc przebywania przestępców seksualnych nie zmniejszyła radykalnie liczby pedofilów. Lista pedofilów w Łódzkiem jest długa (po kliknięciu w zdjęcie pojawiają się dane każdej z osób):

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości