sobota, 18 maja 2024

Mieszkania do wynajęcia w Łodzi. Zostało osiem wolnych

Udostępnij

Lokale_polnocna (1)
Lokale_polnocna (2)
Lokale_polnocna (3)
Lokale_polnocna (4)
Lokale_polnocna (5)

Ostatni dzwonek na wynajęcie jednego z ośmiu mieszkań w neorenesansowej kamienicy w okolicy parku Śledzia. Kamienica przy Północnej 1/3 przeszła gruntowny remont. Stawka wywoławcza za ich wynajęcie to 15-18 zł za  metr kwadratowy. Chętni?

Mieszkania do wynajęcia w Łodzi przy Północnej

Zabytkowa neorenesansowa kamienica zaprojektowana została przez Piotra Brukalskiego. Do 1939 r. była własnością małżeństwa Ezre i Sury Szykier. Pełniła przede wszystkim funkcje mieszkalne, a w jednej z piwnic mieściła się nawet rozlewnia piwa. Teraz kamienica jest własnością Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej.

A ta, jak się chwali, pierwsze informacje o możliwości wynajęcia lokali wzbudziły ogromne zainteresowanie. W czasie drzwi otwartych obejrzało je kilkadziesiąt osób. Cena wyjściowa za lokale mieszkalne to od 15 do 18 zł za metr kwadratowy (w zależności od metrażu i lokalizacji mieszkania).

Metraż mieszkań jest od 52,5 do 75,7 metrów kwadratowych. Mieszkania składają się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego lub kuchni, łazienki i toalety, w sześciu mieszkaniach są balkony.

Z kolei lokale użytkowe składają się z dwóch (lokal U9) oraz trzech (lokal U2-4) pomieszczeń wraz zapleczem socjalnym. Ich metraż oscyluje w granicach od 46,40 do 141,2 metrów kwadratowych. Stawka wywoławcza za ich wynajęcie to 35 zł za 1 m kw.

Aukcje mieszkań do wynajęcia

Lokale usługowe i mieszkalne, będące własnością ŁSI wynajęte zostaną w formule aukcji internetowej.

Formularz oferty oraz oświadczenie oferenta należy składać bezpośrednio do siedziby spółki przy ulicy Piotrkowskiej 190 w Łodzi lub przesłać droga elektroniczną (wzory dokumentów na stronie internetowej lsi.net.pl/regulaminy).

Oferty można składać do 10 maja. ŁSI zorganizowała jeszcze dodatkową możliwość obejrzenia lokali 6 maja w godz. 14-15.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości