niedziela, 19 maja 2024

Kwiat Jabłoni w Łodzi. Koncert w Atlas Arenie. Bilety od 26 kwietnia

Udostępnij

Mamy dobrą informację dla fanów śpiewającego rodzeństwa Sienkiewiczów. Kwiat Jabłoni w Łodzi! Koncert odbędzie się ponownie w łódzkiej Atlas Arenie, ale fani będą musieli trochę na niego poczekać. Zaplanowany jest bowiem na 13 kwietnia 2025 roku.

Kwiat Jabłoni w Łodzi ponownie

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Koncert w Atlas Arenie będzie częścią Turnus Tour, którego nieodłącznym elementem ma być właśnie motyw podróży. Muzycy, wraz z publicznością, wybiorą się na wycieczkę do ważnych dla nich miejsc – zarówno tych związanych z naturą, ale i do tych, których nie ma jeszcze na mapie. Łódzki koncert zaplanowany jest na 13 kwietnia 2025 roku.

Turnus tworzy społeczność. Każdy jest niepowtarzalny i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Jesteśmy razem tu i teraz i choć tylko na chwilę, to między nami tworzy się silna więź. Wracamy do codzienności odmienieni. Chcemy, żeby takim przeżyciem były nasze koncerty – czekamy na Was podczas Turnus Tour w największych polskich miastach – zapowiada zespół Kwiat Jabłoni.

Sprzedaż biletów na Kwiat Jabłoni w Łodzi startuje 26 kwietnia 2024 o 12 na eBilet.pl i Eventim.pl. Bilety na koncerty dostępne są w cenie od 119 złotych.


Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości