wtorek, 23 kwietnia 2024

Twenty One Pilots w Łodzi. To będzie jedyny koncert w Polsce

Udostępnij

Niebawem rozpocznie się przedsprzedaż biletów na koncert Twenty One Pilots w Łodzi – jedynego koncertu w Polsce tego legendarnego duetu. To część ogólnoświatowej trasy koncertowej „The Clancy World Tour”.

Twenty one pilots w łodzi

Twenty One Pilots w Łodzi

Wielotysięczny tłum powita swój ulubiony zespół za około roku, a dokładnie 9 kwietnia 2025 roku. Twenty One Pilots wystąpi wówczas w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to jedyny koncert w Polsce i część światowej trasy legendarnego duetu „The Clancy World Tour”.

Twenty One Pilots przemierzą świat od Stanów Zjednoczonych, przez Europę, aż po Australię i Nową Zelandię. Muzycy podczas największej swojej trasy koncertowej będą promować najnowszy album „Clany”. Premierę krążka zaplanowano na 17 maja tego roku.

Wiadomo, gdzie będzie Audioriver w Łodzi. O tym parku mówiono od dawna

Poprzedni koncert zespołu Twenty One Pilots w Łodzi odbył się w lutym 2019 roku i był jednym z najważniejszych wówczas polskich wydarzeń muzycznych. Bilety na koncert wykupiono w kilka godzin.

Bilety na koncert Twenty One Piltos w Łodzi można będzie kupić na stronie www.livenation.pl oraz www.ticketmaster.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy i Ticketmaster rozpocznie się w środę 3 kwietnia o godz. 10.00. Sprzedaż ogólna będzie prowadzona od czwartku 5 kwietnia na LiveNation.pl.

Twenty one pilots w łodzi

Komentarze Facebook

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości