czwartek, 23 maja 2024

Kto rozpoznaje tych mężczyzn? Okradli sklep tuż po meczu ŁKS

Udostępnij

Poszukiwany-policja-lodz4
Poszukiwany-policja-lodz3
Poszukiwany-kradziez-lodz2
Poszukiwany-kradziez-lodz1

Policjanci śledczy z Łodzi prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 11 maja w sklepie przy ul. Karolewskiej w Łodzi, tuż po meczu ŁKS. Poszukiwani mężczyźni zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło w godzinach 20-21. Kilku nieznanych mężczyzn ukradło napoje alkoholowe o wartości co najmniej tysiąca złotych. Za zgodą prokuratury i z uwagi na ważny interes społeczny policja przesłała do publikacji zdjęcia osób, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu.

Poszukiwani w Łodzi

Pierwszy z poszukiwanych mężczyzn jest w wieku około 30 lat. Ma szczupłą budowę ciała. Ubrany był w szarą bluzę z kapturem, na pasie saszetka koloru czarnego, niebieskie jeansy, buty koloru niebieskiego.


Poszukiwany kradziez lodz1

Drugi mężczyzna jest w wieku około 40 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w czerwoną bluzę, spodnie koloru niebieskiego, białe skarpetki i buty koloru czarnego, w ręku trzyma białą reklamówką z zielonymi napisami.


Poszukiwany kradziez lodz2

Kolejni dwaj mężczyźni są w wieku około 40-50 lat. Pierwszy jest krępej budowy ciała. Ubrany był brązową kurtkę, niebieską czapkę z daszkiem, białą podkoszulkę, szare spodnie dresowe, czarne buty i biały szalik z czerwonymi napisami.

Drugi mężczyzna widoczny na zdjęciu jest szczupły. Ubrany w czarną kamizelkę, spodnie jeansowe, czarne buty oraz biało-czerwony szalik. Na głowie okulary przeciwsłoneczne.


Poszukiwany policja lodz3

Ostatni z poszukiwanych mężczyzn jest w wieku około 20 lat. Ubrany w bluzę w kolorze granatowo-niebieskim z logo klubu piłkarskiego, spodnie koloru niebieskiego, na głowie czapka z daszkiem koloru niebiesko – granatowego i plecak z niebieskimi szelkami. Ma normalną budową ciała.


Poszukiwany policja lodz4

Osoby mogące pomóc w ustaleniu personaliów poszukiwanych mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi ul. Sienkiewicza 28/30, telefonicznie pod numerami 42 665 12 00 w godzinach 8-16 oraz całodobowo 42 665 22 50. Można dzwonić także pod numer alarmowy 112.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości